Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

teściowie mnie nie lubią

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panteraz
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 1:45 pm    Temat postu: teściowie mnie nie lubią Odpowiedz z cytatem

witajcie,
mam pewien problem. Jesteśmy małżeństwem od 2 miesięcy, wcześniej (przed ślubem) z teściami widziałem się może ze 3-4 razy (to nie były długie zaręczyny), miesiąc temu zostałem zwolniony z pracy i tydzień temu udało mi się podjąć nową, w mieście gdzie mieszkają moi teściowie. Będziemy się teraz częściej spotykać, ale problem jest taki, ze mam wrażenie, że mnie bardzo nie lubią. Nie mamy o czym rozmawiać, wspominają przy mnie byłych mojej żony, każde spotkanie to wymuszone grzeczności. Dziś rano przeszli na drugą stronę ulicy żeby się ze mną nie przywitać. Co ja mam robić? niczym nie zawiniłem

_________________
Osprzęt do wózków - zobacz, ile może zmienić w Twojej pracy: http://zywiec.super-nowa.pl/wiadomosci-cat/art-osprzet-do-wozkow-widlowych-zobacz-ktore-urzadzenia-mozesz-zastapic,8427#tresc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, no to możesz iść z nimi do psychologa, ale nie wiem, jak do tego podejdą w sumie. Ja bym powiedziała też, że warto przede wszystkim przepracować emocje, bo te złe sa doradca nie za dobrym. Mnie też teściowie nie lubili, ale potem był ślub w plenerze , dziecko i teraz wszystko się zmieniło. Nie mówię, że każdy jest taki ugodowy, ale może się jednak uda? Jeśli jednak poukładacie wszystko, to tu https://www.marcinorzolek.pl/blog/slub-w-plenerze znajdziecie sporo pomysłów na wesele na świeżym powietrzu.

Ostatnio zmieniony przez misia25 dnia Sro Mar 16, 2022 2:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 603

PostWysłany: Pią Maj 14, 2021 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zazdroszczę Ci, to bardzo ciężki orzech do zgryzienia i albo będzie musiało upłynąć sporo czasu, aby się do Ciebie przekonali, albo bierz też taką okoliczność pod uwagę, że nigdy się to nie zmieni. U mnie na szczęście po wręczeniu pierścionka zaręczynowego z białego złota https://lipgold.pl/products/pierscionki-zareczynowe sytuacja się diametralnie zmieniła. Trudno powiedzieć, co u Ciebie mogłoby zadziałać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankal
Bywalec


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 37

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Ciebie jednej, rodzice i teściowie potrafią wejść na głowę zwłaszcza gdy pojawią się wnuczki. Na fajny artykuł trafiłam na blogu WeTalk, w którym wypowiada się psycholog na temat stawiania granic rodzicom i teściom. Mi bardzo pomógł, polecam przeczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ricardo.howe
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 06 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 06, 2023 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź na psychoterapię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3818

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam ten problem gdy mąż podarował mi pierścionek zaręczynowy z tego salonu: https://www.karkosik.pl/380-pierscionki-zareczynowe Teściowie twierdzili, że nie jestem godna by nosić tak piękny pierścionek, dogryzali mi na każdym kroku dopóki nie oznajmiłam im że jestem w ciąży. Od tego momentu zmienili do mnie stosunek o 180° i teraz tworzymy fajną, zgraną szczęśliwą rodzinę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum