Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Okulista w Katowicach?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kurka
Stały bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 74

PostWysłany: Sob Lip 17, 2021 10:56 am    Temat postu: Okulista w Katowicach? Odpowiedz z cytatem

Znacie dobrego i niedrogiego okulistę w Katowicach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lynette
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 158
Skąd: Kraina Trufli:)

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrych lekarzy, w tym okulistów zatrudnia prywatna przychodnia Holsa Med na ul. Kościuszki. No i najważniejsze - jest taniej niż w tych prywatnych gabinetach poszczególnych lekarzy, także polecam Smile

Tu namiar na ich poradnię okulistyczną https://holsamed.pl/poradnia-okulistyczna/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adelle.walsh
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 2:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie internetowej https://vidiummedica.pl/czy-mozliwe-jest-calkowite-wyleczenie-jaskry/ możecie znaleźć informacje na temat leczenia jaskry. Znajdziecie tam ciekawy artykuł na ten temat. Dowiedziałam się z tego artykułu, że wyleczenie jest niemożliwe w jaskrze pierwotnej otwartego kąta (JPOK). Jest to choroba samoistna, o złożonej i nie w pełni poznanej przyczynie – z podłożem genetycznym i nakładającymi się innymi czynnika ryzyka. Myślę, że warto przeczytać właśnie ten artykuł. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inplarol17
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 1:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że bardzo ten temat jest interesujący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlee.ondricka
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że znalezienie dobrego lekarza jest bardzo trudne. Sama szukałam bardzo długo okulisty dziecięcego dla mojego synka. Takie poszukiwania zajęły mi aż dwa tygodnie. Sprawdzałam wszystkie możliwe opinie w internecie na temat różnych okulistów dziecięcych. Zapytałam się też swojej koleżanki, czy nie poleca jakiegoś okulisty dziecięcego w Poznaniu. Poleciła mi https://www.visus.pl/okulista-dzieciecy-poznan/. Czy ktoś z Was korzystał z usług tego okulisty dziecięcego Poznań? Dajcie znać! Chcę poznać wasze opinie na jego temat. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Nie Mar 12, 2023 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że taka laserowa korekcja wzroku idealnie sprawdziłaby się u osób, które mają dużą wadę wzroku. Moja koleżanka ostatnio sama wspominała mi o tego typu zabiegach, ponieważ ma już dość noszenia okularów i tego, że jej oczy są wiecznie podrażnione. Dajcie znać, jeżeli jesteście już po takiej korekcji i co na ten temat uważacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1118

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja jestem zdania, że ogólnie o samo zdrowie na pewno warto jest dbać i właśnie dlatego również na ten moment skupiam się na tym aby u siebie w Trzebini znaleźć najlepszą placówkę medyczną. W każdym razie z tego co wiem to właśnie w https://goo.gl/maps/Hgu4kHTHpS5L1Ay36 na pewno będziemy pod tą właściwą opieką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 790

PostWysłany: Czw Cze 15, 2023 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama od dłuższego czasu zastanawiam się nad korekcją wzroku. Ostatnio znajomy powiedział mi, że to miejsce optegra.com.pl ma duże doświadczenie jeśli chodzi o tego typu zabiegi i wady wzroku chyba się do nich zgłoszę w tej sprawie. Proszę o informację na ich temat, jeżeli takowe posiadacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum