Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupno BMW
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 4:06 pm    Temat postu: Kupno BMW Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o zakupie auta marki BMW? Od dawna takie chciałem, a teraz w salonie Bawaria Motors w Gdańsku znalazłem jeszcze fajną ofertę więc myślę że się na nią zdecyduję. To jednak niemiecka precyzja i jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leto63
Czytający


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 05, 2020 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem właścicielem modelu BMW 116d. Przesiadłem się z Audi i teraz już wiem, że to jednak BMW zagości u mnie na długie lata. Auto kupowałem z autoryzowanego salonu https://lodz.premiumarena.pl/ i z tego co widzę cały czas mają fajne rabaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód musi być bezpieczny przede wszystkim i żeby wygodnie się nim jeździło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enty
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 58

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię czytać różne nowinki o samochodach, interesuję się motoryzacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darka
Stały bywalec


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 102

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tata zaraził pasją do samochodów i tak mi do dzisiaj zostało. Oczywiście samochód mam, bardzo lubię nim jeździć. Jest wygodny i komfortowo się nim jeździ. Jak mam czas to też zaglądam sobie na takie strony jak https://antyschematy.pl/category/moto/ . Ciekawe artykuły można znaleźć i przydatne do tego. Ostatnio właśnie o ubezpieczeniach czytałam, a taka wiedza to się każdemu kierowcy może przydać tak naprawdę. Takie portale to niezła porcja wiedzy w sumie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 663

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że marki premium ma w swojej ofercie również AutoRawicki z miejscowości Orchowo http://autorawicki.pl/. Auta od tego sprzedawcy mają zawsze pewny przebieg, dowodem na to jest gwarancja mechaniczna która jest udzielana na pojazdy. Warto sprawdzić jego ofertę, otrzymamy tam również pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2020 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukałem nowego auta dla mojej rodziny to zastanawiałem się nad BMW. Fajne samochodziki, cena tylko może nieco odstraszać. Wiadomo zależy jeszcze od modelu. Ale jak się szuka auto 7-osobowe to trzeba się liczyć z kosztami. Osobiście bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie nowa toyota highlander dostępna w tym salonie http://www.pewnyautomobil.pl/nowoczesny-suv-czyli-toyota-highlander . Napęd hybrydowy czwartej generacji, bogate wyposażenie wewnętrzne, bardzo dużo miejsca w środku, naprawdę nie zauważam wad jak czytam opis tego auta. Wizualnie też mi się bardzo podoba, co Wy myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2020 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno takiego samochodu wiąże się przede wszystkim z wysokimi kosztami napraw i eksploatacji. Paliwo kosztuje, a te samochody lubią je dosłownie "pić". Dlatego jeśli masz ochotę mieć takie autko, przygotuj się na wydatki. Na pewno Sklep z częściami samochodowymi 2407 pl może Ci coś ciekawego zaproponować. Mają dobre ceny i szybką dostawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2020 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, te samochody potrafią "mruczeć" Wink . I to mi się w nich podoba. Ale jeśli miałabym coś takiego kupić, to folia ochronna http://detailkingkrakowpoludnie.pl/folia-ochronna-ppf/ na pewno na lakier by poszła. Wiecie, tak dla zabezpieczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
milunia
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 411

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma inne oczekiwania wobec samochodu etc. Także według tego najlepiej dla siebie wybierać auto. Na stronie https://clixs.pl/ są najróżniejsze ogłoszenia motoryzacja. Także jesteście w stanie znaleźć tam naprawdę coś fajnego i w korzystnej cenie. A ponieważ większość wystawia tam ogłoszenia osób prywatnych, także ceny możecie nawet sobie negocjować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oslo
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 167

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam też zajrzeć do https://ofertytoyota.pl/, można znaleźć ciekawe modele Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maer
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 56

PostWysłany: Sob Lis 14, 2020 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewna czy ta marka do mnie przemawia, ja od początku marzyłem o porsche, byłem już nawet w salonie porsche centrum sopot i rozważam jego zakup do firmy, pozostaje tylko wybrać odpowiednie finansowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devilk
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 234

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auto tej marki o której piszesz od zawsze chciałem mieć i dopiero niedawno udało mi się je kupić. Ale ubezpieczenie jeszcze muszę wykupić, tutaj https://beesafe.pl/ patrzyłem jakie mają warunki i są całkiem dobre. Znacie tego ubezpieczyciela?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enty
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 58

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna z wielu marek godnych uwagi. Zależy co kto woli. Druga sprawa to możliwości finansowe. Niektórzy kupują samochody w salonach jeśli nowe modele. Wielu wybiera samochody używane i to też dobra opcja. Na portalach takich jak Pokato widziałem ogłoszenia bmw seria 1 i inne. Warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj opłaca się kupić wiele różnych samochodów. Trzeba jednak wiedzieć, czego się od takiego auta oczekuje. W moim aucie niestety zepsuł się ostatnio katalizator BMW, ale na szczęście okazało się, że kosztuje całkiem sporo pieniędzy, bo prawie 2 tysiące złotych.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum