Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Randki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stinger8586
Bywalec


Dołączył: 18 Sie 2023
Posty: 51

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2023 8:36 am    Temat postu: Randki Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Chciałem podzielić się z tobą moją historią, która może cię zainspirować. Poznałem niesamowitą dziewczynę na portalu z anonsami towarzyskimi. Byłem wtedy w punkcie życia, w którym szukałem nowych przygód i możliwości poznania kogoś wyjątkowego. Postanowiłem więc spróbować szczęścia online.

Przeglądając różne profile, natknąłem się na Annę. Jej zdjęcie i opis od razu przykuły moją uwagę. Nasza rozmowa rozwinęła się w fascynujący dialog o naszych wspólnych zainteresowaniach, takich jak podróże, muzyka i książki. Nasza relacja na portalu przerodziła się w piękną historię miłości.

Po kilku wymianach wiadomości i rozmowach przez telefon, postanowiliśmy się spotkać. Pierwsza kawa w kawiarni była momentem, który zapamiętam na zawsze. Okazało się, że mamy wiele wspólnego, nie tylko jeśli chodzi o zainteresowania, ale także w sposobie patrzenia na świat.
https://sexnatelefon.com.pl
Dziś jesteśmy razem od wielu miesięcy i nasza miłość tylko się umacnia. To, że poznałem Annę na portalu z anonsami towarzyskimi, to dla mnie dowód na to, że warto czasem wyjść poza swoją strefę komfortu i dać szansę internetowym randkom. Bo kto wie, może tam czeka na ciebie ktoś wyjątkowy, tak jak na mnie czekała Anna.





Pozdrawiam serdecznie i życzę ci wszystkiego najlepszego w Twojej własnej przygodzie miłosnej!

_________________
Roksa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verlie.marvin
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 19 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2023 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o aplikacji jaką jest Tinder?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 677

PostWysłany: Pią Gru 29, 2023 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno znaleźć odpowiednią osobę, która okaże się naprawdę wyjątkowa. Trzeba poczuć to "coś". Jeśli długo nie byliście w związku z obawiacie się różnych problemów z tym związanych, to warto zerknąć sobie na spokojnie tutaj https://naszeinspiracje.pl/zwiazki/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych artykułów, które z pewnością okażą się bardzo pomocne. Są tam porady, wskazówki i wiele różnych podpowiedzi, z których warto skorzystać. Można się tam naprawdę wiele dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patinka
Ekspert na forum


Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 220

PostWysłany: Czw Lut 29, 2024 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie swoboda i brak zobowiązań są priorytetem, dlatego też polubiłem randki bez zobowiązań. Na stronie https://hustly.eu/pl/ można z łatwością umówić się z pięknymi kobietami i przede wszystkim to w ogóle do niczego nie zobowiązuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum