Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkoła podstawowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Szkoła
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kenbye
Stały bywalec


Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 103

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 8:04 pm    Temat postu: Szkoła podstawowa Odpowiedz z cytatem

Hej, jaką szkołę polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkołę dla dziecka? Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma świetne opinie i jest wybierana przez rodziców. Właśnie tutaj dziecko ma zapewnione dobre warunki do nauki, ale też zajęcia pozalekcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenbye
Stały bywalec


Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 103

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

famka8 napisał:
Szkołę dla dziecka? Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma świetne opinie i jest wybierana przez rodziców. Właśnie tutaj dziecko ma zapewnione dobre warunki do nauki, ale też zajęcia pozalekcyjne.


Rzeczywiście Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dobre opinie. Tutaj dziecko ma zapewnione dobre warunki, by mogło się rozwijać i uczyć. Warto zadbać o to, by zaoszczędzić dziecku stresu. A tutaj nauka jest przyjemna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam Te Vizję na Ochocie, nie tylko ze względu na lokalizacje, ale także na dobre opinie wśród znajomych, którzy wysyłali tam swoje dzieci. Tu widać, że nauczycielom się chce prowadzić zajęcia, starają się zaciekawić dzieci i przy okazji przekazać coś wartościowego. Super jest to, że jest dużo zajęć dodatkowych, na które moja córka bardzo chce chodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosko
Bywalec


Dołączył: 12 Sty 2020
Posty: 32

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkół jest teraz bardzo dużo i jest dowolność, gdzie się pośle swoje dziecko. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie zapewnia dzieciom świetnych nauczycieli ale i też zajęcia dodatkowe co jest dużym plusem, bo już rodzice nie będą musieli się o to martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WesolaOla
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Suchy las

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wsadzę kij w mrowisko i zapytam skąd właściwie wiadomo, że ta szkoła ma być w Warszaie? Pytanie było jedynie o szkołę. Ja wiem, że jesteśmy obywatelami świata, ale inne miasta też mają doskonale placówki i może, akurat tym razem, nie chodziło o stolicę?
Dlatego zapytam: gdzie ta szkoła miałaby się mieścić?

_________________
profesjonalne-pozycjonowanie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też wcześniej przygotować swoje dziecko do nauki i jej regularności. Na pewno pomoże Ci w tym https://sklep.nowaera.pl/ gdzie znajdziesz przeróżne ciekawe książki oraz wsparcie naukowe dla dzieci w każdym wieku. To ważne, aby móc pozwolić dziecku rozwijać te umiejętności, które są dla niego najważniejsze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 663

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha to szkoła którą zdecydowanie mogę polecić jeśli chodzi o Warszawę. Wspaniała kadra nauczycieli, taka z misją, zawsze skutecznie współpracują z każdym uczniem. W tej placówce już od pierwszych klas, wprowadza się elementy nauki dwujęzycznej, to kolejny ogromny plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariakowal
Czytający


Dołączył: 22 Lis 2020
Posty: 15

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz na zdalnym to chyba wszędzie ciężko. Moje dzieciaki biedne zestresowane. Młodszy totalnie nie radzi sobie z emocjami. Chciałabym dzieci zapisać na takie warsztaty https://uwaznoscnacodzien.pl/pl/i/DLA-DZIECI/27 . Mam nadzieję, że to je wyciszy i pomoże w koncentracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Gogolas
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 187

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra szkoła to przede wszystkim profesjonalne grono pedagogiczne, powinniście wybierać doświadczonych i świetnych nauczycieli. Też macie do wyboru szkoły państwowe i też prywatne. Jeżeli pracujecie w tej branży to na pewno portal https://www.portaloswiatowy.pl/ i ich artykuły, porady wam się przydadzą. Jest on poświęcony właśnie tematom oświatowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plandobrymam
Stały bywalec


Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 64

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że tak, w szkole najważniejsi są nauczyciele, no ale też jak szkoła ma dobre zaplecze, odpowiednio wyposażone klasy to na pewno też jest łatwiej;) Ja akurat na to nie mogę narzekać, w Te Vizji na Wawrze gdzie zapisałam syna, wszystko wygląda tak jak powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Czw Sie 05, 2021 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez quyburn dnia Wto Kwi 19, 2022 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filmoteka
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 196

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie znam ale chętnie zaglądam w to miejsce https://www.gandalf.com.pl/podreczniki/ jeśli chodzi o podręczniki. Mają spoko ofertę i ceny wydają mi się atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szczególności właśnie w takich miejscach moim zdaniem warto jest się skupić na tym aby było to bezpieczne miejsce. W takiej sytuacji ja zachęcam każdego do przeczytania artykułu https://znaki-bhp.pl/znaki-bhp-w-szkole gdzie właśnie ciekawie opisano kwestię znaków BHP w szkołach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka68
Bywalec


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 37

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, jaki prezent wybrano dla wychowawców w klasach Waszych dzieci z okazji Dnia Nauczyciela? U mojej córki, klasa zdecydowała się na taki zestaw z łakociami dla swojej wychowawczyni https://smaczajama.pl/pl/p/Zestaw-Delikatesowy-Slodki-Sonet/8947 . Każdy z uczniów dał niewielką sumę, ponieważ cena jest bardzo atrakcyjna, wysyłka była bardzo szybko a dodatkowo, produkty pochodzą od bardzo dobrych firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Szkoła Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum