Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

własna działalność

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3820

PostWysłany: Czw Cze 29, 2023 6:45 pm    Temat postu: własna działalność Odpowiedz z cytatem

Witam,zalezy mi na założeniu własnej firmy, jednak najpierw czuję, ze w pewnych aspektach muszą się doszkolić. Co myślicie o tym https://leadership-center.pl/ ? Z chęcią poznam wasze wskazówki, komentujcie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nmosciskis
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 13 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lip 13, 2023 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki wątek warto również założyć na forum tematycznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 864

PostWysłany: Czw Lip 13, 2023 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka forma reklamy jest według Was najskuteczniejsza?

pompa hydrauliczna sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 800

PostWysłany: Sro Lip 19, 2023 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cię odpowiedni stojak reklamowy, to myślę, że firma https://posideo.com/ekspozytory/ oferuje wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie. To profesjonaliści z dużym doświadczeniem, którzy przygotują ciekawe oferty zgodnie z Twoimi potrzebami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delta
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 339

PostWysłany: Czw Lip 20, 2023 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnej firmy to nie tylko pasjonująca przygoda, ale także wiele wyzwań. Wirtualne biuro to jednak rozwiązanie, które pomaga mi skutecznie radzić sobie z codziennymi obowiązkami. Dzięki temu, mogę zaoszczędzić czas i skupić się na rozwijaniu mojego biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 531

PostWysłany: Pią Lip 21, 2023 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wykonywaliście albo wykonujecie Analizy BDO ? Smile moim zdaniem to ważna kwestia w firmach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beata17
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 132

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć swoja działalnośc, wtedy pracujemy dla siebie, to jest wygodne. mój znajomy otworzył sklep na platformie Pretashop. dodatkowo, aby ułatwić kupowanie klientom zdecydował sie na moduł ratalny IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ To jest spore udogodnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 547

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile idzie paczka z chin najprostszym rodzajem dostawy? Mam ochotę zamówić co nieco do mojego sklepu, ale ja razie nie wiem jak to ma wyglądać. Dlatego liczę na wskazówki, na podpowiedzi. Niech to będzie sensowne, bo inaczej ja będę po prostu nie do końca zadowolona, a jednak prowadzę biznes dla każdego z nas. Ma to sens?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olga12
Czytający


Dołączył: 26 Lip 2023
Posty: 16

PostWysłany: Sob Sie 26, 2023 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że wsparcie w dziedzinie księgowości jest równie istotne a wręcz absolutnie kluczowe, pomyśl nad ofertą aforti ac. Moi znajomi byli zadowoleni z ich usług, więc może warto się z nimi skonsultować bo posiadają spore doświadczenie w tym temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taami
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon Paź 16, 2023 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś z Was prowadzi biznesy typowo sezonowe ? Teraz zbliża się zima i wydaje mi się, ze fajnym pomysłem może być otwarcie sztucznego, mobilnego lodowiska. Wiem, ze takie są dostępne w ofercie firmy https://www.ras-lodowiska.pl/. Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą lub wynajem ale też pomaga w kwestiach związanych z transportem i montażem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 677

PostWysłany: Nie Gru 31, 2023 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://unisystem.com/pl/uni-abc/transmisja-danych-aspekt-techniczny-i-biznesowy już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem naprawdę sporo ciekawych informacji na temat transmisji danych. Myślę, że tego typu wiedza w aspekcie technicznym i biznesowym na pewno się przyda. Trzeba bowiem zawsze o wszystko zadbać i zabezpieczyć, aby nie narazić się na niepotrzebne koszty. Przemyślcie koniecznie ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum