Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak się pozbyć zbędnych kilogramów?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 516

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 11:27 am    Temat postu: Jak się pozbyć zbędnych kilogramów? Odpowiedz z cytatem

Chcesz w bezbolesny sposób odjąć sobie kilka centymetrów w obwodzie?
Jeżeli tak, to konicznie sprawdź ofertę gabinetu Medilaser we Wrocławiu Smile
Oferuje on innowacyjny zabiej, jakim jest kriolipoliza cooltech! Smile
Jeśli jesteś zainteresowany, to sprawdź szczegóły - kriolipoliza cooltech Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izraelita100
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 261

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak kriolipoliza jest super. Sama korzystałam z tego zabiegu w salonie Dotyk Piękna u mnie w rodzinnym Krakowie. Jestem zadowolona z efektu wyszczuplenia jaki uzyskałam, a redukcja tkanki tłuszczowej jest na prawdę widoczna. Straciłam po kilka cm z konkretnych miejsc. Korzystałam z oferty tego salonu https://www.gabinet-kosmetyczny.krakow.pl/kriolipoliza-odchudzanie-zamrazanie-tkanki-tluszczowej.php więc jak ktoś szuka w Krakowie to na prawdę polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna też w intensywnej redukcji tkanki tłuszczowej jest endermologia. Byłam na zabiegach i sobie chwalę. Udało się pozbyć nieładnie prezentujących się boczków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja bym tutaj mimo wszystko polecała wizyte u dietetyka albo bariatry, moze sprobuj w tej klinice https://odchudzanie.medicover.pl/ Do kazdego podchodza bardzo indywidualnie . Ja stosuje sie do zalecen i planu dietetycznego i zrzucilam juz kilka kilogramów, a to dopiero poczatek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiag
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 109

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zrezygnować w swojej diecie z cukru, który tylko nam szkodzi. Jeśli jednak nie jesteś w stanie tego zrobić w 100% można zdecydować się na zdrowsze zamienniki. Znajdziesz je na stronie https://jawo2008.pl/99-cukry-i-slodziki. Sklep proponuje produkty w dobrych cenach. Warto zakupić jakiś zamiennik i go wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pozbyłam się zbędnych kilogramów dzięki diecie, ale niestety cellulit został. Próbowałam domowej pielęgnacji, ale efekty były znikome. Dopiero wygładzanie cellulitu białystok w 100% mnie usatysfakcjonowało i w końcu mogę zakładać krótkie sukienki, ciesząc się piękną skórą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominikas
Czytający


Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 16

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też pozbyłam się kilku ładnych kilogramów. Dieta i aktywność fizyczna zrobiły swoje. Jednak ciało niestety nie wyglądało najlepiej i zdecydowałam się na zabiegi modelujące w Bieńkowscy Clinic i dopiero wtedy udało mi się osiągnąć piękną sylwetkę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vikeria
Ekspert na forum


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 198

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, ze najlepszym sposobem na zgubienie kilogramów jest po prostu dieta połączona z treningiem, a zabiegi to tylko dodatek. Sporo jest gabinetów takich jak https://www.fazafestiwal.pl/firma/fyoung gdzie można zapisać się na zabiegi upiekszające natomiast pamiętajcie co jest priorytetem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 595

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem w tych kwestiach specjalistką. Niemniej jednak uważam, że jak się czegoś nie wie, trzeba zdać się na tych, którzy zajmują się dietą i żywieniem na co dzień. Dlatego catering we Wrocławiu to wybór idealny http://lookfit.pl Sami zobaczcie, jak fajne przyrządzają posiłki dietetyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mich
Stały bywalec


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 97

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie problemem zawsze był brzuch, no nie mogłam schudnąć z tego obszaru, co zawsze wprawiało mnie w kompleksy. Zaczęłam chodzić na zabiegi Indiba w instytucie urody Esthe w Lublinie i w końcu wyglądam tak, jak chciałam Smile. Już po pierwszym zabiegu mój brzuch wyglądał o wiele lepiej, to jest taki nieinwazyjny zabieg na tkankę tłuszczową, pomaga też na jędrność skóry. Jest on całkowicie skuteczny, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowo
Czytający


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie było sto stopniowe, obecnie jestem 17 kilo lżejsza, a wszystko rozpoczęło się od wczasów odchudzających, na których byłam w Zalesiu Mazury Active Spa. Spędziłam tam cały urlop, dwa tygodnie, na których tam wypoczywałam i ćwiczyłam. Ćwiczenia były z trenerem, odbywały się w różnej formie, więc się nie nudziłam. Bardzo fajnie były zorganizowane. Miałam przygotowana smaczną dietę, na której się najadałam, no i mają tam spa, wiec codziennie chodziłam tam na zabiegi i relaksowałam się Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 525

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie pomógł catering dietetyczny od https://medidieta.pl/ - bardzo smaczne, zróżnicowane posiłki i zawsze terminowo dostarczone!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Nie Mar 13, 2022 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zawodzą Was wszystkie diety i ćwiczenia, bo wiemy doskonale, że czasem niestety tak bywa, to można zawsze sięgnąć po medycynę estetyczną a dokładnie wspomóc się liposukcją laserową. Liposukcja laserowa, to nowoczesna i bezpieczna metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem techniki laserowej i jednoczesnym odsysaniem tłuszczu oraz obkurczaniem skóry poprzez przebudowę włókien kolagenowych i elastycznych. Zabiegi są dostępne na przykład tu https://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/liposukcja-laserowa
Pomyślcie o tym, czasem na prawdę warto zadbać o siebie w taki sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annika
Stały bywalec


Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 83

PostWysłany: Nie Mar 13, 2022 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są gotowe diety, ale jednak najlepiej moim zdaniem postawić na spersonalizowaną, bo każdy z nas jest inny i ma inne przypadłości a taka spersonalizowana dieta będzie idealnie dobrana pod nasze potrzeby. Jeśli chodzi o świetnych dietetyków to doradzić mogę https://dietetykabezgranic.pl/personalizacja/ U nich online zamówicie różne diety, w tym właśnie dietę spersonalizowaną. Ja jestem z ich usług w 100 % zadowolona, w dwa miesiące schudłam 8 kilo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
auer.glen
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najłatwiejszym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów jest po prostu zdrowe odżywianie Very Happy Dodatkowo warto zacząć się więcej ruszać i waga zacznie spadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum