Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prawnik od rozwodów z Gdańska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Prawo i porady prawne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 293

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 9:57 am    Temat postu: Prawnik od rozwodów z Gdańska Odpowiedz z cytatem

Cześć. Potrzebny prawnik od rozwodów z Gdańska. I to na już. Od dłuższego czasu nam się nie układało, ale nie przypuszczałam, że przyczyną jest druga kobieta. Chcę rozwodu i chcę alimenty na siebie. Nie wiem czy to możliwe i jak długo taka sprawa będzie się ciągnąć. Dlatego potrzebuję dobrego prawnika, który pomoże mi załatwić to wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwina44
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 209

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że to możliwe. Tylko trzeba udowodnić winę męża. Ale w Twoim przypadku to chyba nie będzie problem. Dobrze, że szukasz specjalisty w temacie, bo dobry mecenas będzie wiedział jak to ogarnąć. Sprawdź w google - mecenas Michał Mindykowski. Tu jego telefon 530-732-915. Pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 293

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukałam trochę opinii o nim i myślę, że się decyduję. Ciekawe tylko czy będzie miał czas żeby zająć się moją sprawą... Powiedz mi, to jest jego kancelaria https://www.mindykowski.pl/ ? Może podjadę osobiście. Zawsze takie sprawy to lepiej w cztery oczy załatwiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiki32
Stały bywalec


Dołączył: 02 Paź 2021
Posty: 80

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry wybór. Dla mnie najlepszy mecenas w Trójmieście. Możesz jechać, ale pamiętaj, że mecenas ma różne sprawy i nie zawsze jest na miejscu. Lepiej zadzwoń i umów się na spotkanie. Albo maila wyślij.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Heath
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są skuteczni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiki32
Stały bywalec


Dołączył: 02 Paź 2021
Posty: 80

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytasz o mecenasa Mindykowskiego? Bo nie wiem jak inni, ale ten zdecydowanie jest skuteczny. Jeśli szukasz kogoś kompetentnego to tylko on.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 225

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynka korzystala z prawnika ktory tez oferował uslugi zaprzyjaznionego detektywa - swoja droga mega ludzie. Musze spytac kto to byl bo bardzo pomogl przy rozwodzie


______________
https://www.stonoga.edu.pl/prywatny-detektyw-i-jego-praca-czym-wlasciwie-sie-zajmuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lowi
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 319

PostWysłany: Nie Lip 17, 2022 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z gdańska nie znam, ale za to mogę polecić kancelarię https://www.kancelariasledcza.pl/ zajmują się sprawami w Warszawie jak i Poznaniu. Według mnie najlepsza na jaką udało mi się trafić, mają większość spraw wygranych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HighIT
Czytający


Dołączył: 19 Lip 2022
Posty: 19

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie Warszawa, ale znalazłem, że taką pomoc udziela https://www.legalalliance.pl/ pytałeś może??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Prawo i porady prawne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum