Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Maski ochronne wielorazowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Teka123
Bywalec


Dołączył: 10 Lis 2019
Posty: 22

PostWysÅ‚any: Wto Mar 09, 2021 11:07 pm    Temat postu: Maski ochronne wielorazowe Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie o tym, że jeśli zdecydowaliście się na zakup maseczki z oznaczeniem R- czyli medycznej, to musicie wymieniać filtr co 28 dni, aby maseczka dawała zamierzony skutek ochronny? Nie? To polecam stronę https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/maski-ochronne-wielorazowe , na której znajdziecie wiele porad na temat maseczek wielorazowego użytku. Zobaczcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gogolas
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 187

PostWysÅ‚any: Nie Kwi 25, 2021 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już kupować to coś porządnego, coś co działa przecieżSmile Najlepiej sprawdzają się maseczki z odpowiednimi oznaczeniami medycznymi. Również z takich środków ochrony osobistej mogą was zainteresować specjalne fartuchy barierowe od https://www.medicamask.pl/fartuch-barierowy W tym sklepie można znaleźć również i kombinezony, folie ochronne na buty, czy też właśnie maseczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalinkax
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 223

PostWysÅ‚any: Pon Lut 14, 2022 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja ostatnio kupiłam porządny czepek operacyjny . Podoba mi się, że jest tak solidny, dobrze ochrania i przede wszystkim wygodnie się go nosi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 293

PostWysÅ‚any: Wto Mar 22, 2022 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. O takie elementy trzeba dbać. Szczególnie teraz, kiedy nadal mamy pandemię. Na szczęście są sklepy medyczne, w których można kupić różnego rodzaju środki ochronne. Sprawdź tutaj https://megamedic.pl/ . Z tego co wiem to dysponują takim asortymentem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waer
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 57

PostWysÅ‚any: Czw Mar 24, 2022 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam wyłącznie z maseczek jednorazowych, one dobrze mi się sprawdzają, więc na pewno przy nich zostanę, do tego one spełniają nasze wymagania w pracy, musimy nosić tam maseczki jednorazowe. Kupujemy je w hurtowni internetowej LIMEDIC. Tam kupujemy też naszą dezynfekcję do skóry i do powierzchni, ale także środki do sterylizacji urządzeń w naszej pracy, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiki32
Stały bywalec


Dołączył: 02 Paź 2021
Posty: 80

PostWysÅ‚any: Czw Sie 25, 2022 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maska to teraz po prostu must have. Ale nie tylko maska. Lekarze dają wiele wytycznych, których należy przestrzegać. Zostawiam do poczytania ten artykuł https://dragonmask.pl/blog/trzecia-fala-koronawirusa-w-polsce-nowe-obostrzenia-aktualne-zakazy-covid-19-maski . Zbliża się trzecia fara więc warto je mieć na uwadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum