Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakłady sportowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LeonLeon1
Czytający


Dołączył: 17 Mar 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pon Cze 21, 2021 12:42 am    Temat postu: Zakłady sportowe Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć, po której stronie postawić na wyścigi psów? Czy są bukmacherzy, którzy akceptują takie zakłady online?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OskarDawid
Czytający


Dołączył: 17 Mar 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pon Cze 21, 2021 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Myślę, że powinieneś wypróbować zakłady na żywo na stronie tego bukmachera gg199.bet/pl/sports. Wiem, że istnieje wiele możliwości obstawiania różnych dyscyplin sportowych, myślę, że będą też wyścigi psów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej same zakłady bukmacherskie są świetną sprawą i ja jestem zdania, że gdy mamy ochotę oraz możliwość to oczywiście warto w nie grać. Właśnie dlatego ja również polecam każdemu zapoznanie się z bukmacherem https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie i jestem wręcz przekonany, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izraelita100
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 261

PostWysłany: Sob Sie 14, 2021 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również obstawiam mecze i są one głównie z piłki nożnej. W jednym miesiącu mam zysk, w drugim lekki minus, ale w końcu jest to tylko moje hobby, więc nie ma co się denerwować. Ważne jest to, że wygrane satysfakcjonują i o to w tym wszystkim chodzi. Dzisiaj rano na stronie dzisiajwgliwicach.pl dowiedziałem się, że Piast Gliwice będzie grał głównym składem i postawiłem, że wygrają z Wisłą Płock i udało się. Co prawda pod koniec spotkania był lekki stres bo Wisła w dziesiątkę wyrównała na 3-3, ale dali radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum