Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie byliście na wakacjach?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mamma
Site Admin


Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 41

PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 6:56 pm    Temat postu: Gdzie byliście na wakacjach? Odpowiedz z cytatem

Gdzie byliście na wakacjach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
motylemjestem
Ekspert na forum


Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 216

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2015 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szklarska Poręba.
Chętnie bym wróciła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Bywalec


Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 28

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze nie mieliśmy możliwości, pojechać na wakacje. Niestety nie jest to nic taniego a chętnie bym się w ciekawe miejsce wybrała. Sprawdzałam jakie ceny mają apartamenty w Poznaniu . W tym mieście też jeszcze nie byliśmy a nawet dziecko może miło spędzić tam czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilia
Bywalec


Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 33

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o takiej miejscowości jak Małe Ciche? W zeszłym roku byłam w Zakopanem ale szukam teraz ustronniejszego miasta i znalazłam niedrogie noclegi Małe Ciche. Prezentują się naprawdę nieźle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annapurna
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero wybieram się na wakacje. Planuję pojechać do Gruzji i pochodzić trochę po górach, może uda mi się nawet zdobyć Kazbek Smile
_________________
Wyprawy górskie w najdalsze zakątki świata - Adventure24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
assasin
Stały bywalec


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż w tym roku zrobiłam sobie wolne. Znaczy wakacje bez dzieci. Je wysłałam na obóz z https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe , a że wróciły mega zadowolone i z doszlifowanym językiem to pewnie w tym roku też wyślę je na obóz. A ja w tym czasie w końcu odwiedziłam przyjaciółkę w Szkocji. Mieszka tam już ponad trzy lata i tak jej przez ten cały czas obiecywałam, że przyjadę. I tak w końcu mi się udało. Szkocja jest przepiękna. Te klify są niesamowite. Samo miasto, w którym moja przyjaciółka mieszka jest pełna polaków. Tak się śmiałam, że w sumie czuję się jak w Polsce, bo prawie wszędzie było słuchać język polski. A jak się witało z sąsiadami to się człowiek zastanawiał czy odezwać się po polsku czy jednak po angielsku. Śmieszne to było. Widać, że w Szkocji żyję się o wiele spokojniej. I gdyby nie to, że ja osobiście nie mogłabym mieszkać w obcym kraju, wiecie wszędzie obcy język, to bym uważała Szkocję za super miejsce do zamieszkania. Tylko, że mimo iż wszędzie w tłumie można wyłapać język polski to jednak wszędzie rozmawia się po angielsku. Nawet z kasjerami, którzy są polakami odzywa się człowiek po angielsku, bo nie jest się pewnym czy to polak czy nie. Dopiero potem to wychodzi albo nawet nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
halinaczapla
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku spędziłam wakacje w Solcu Kujawskim i nie narzekam. Doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy lubią wędrówki po lasach albo jazdę na rowerze.
_________________
hotel solec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 216

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię wędrówki i trekking ale w bardziej atrakcyjnej okolicy, w zeszłym roku byliśmy na Sardynii http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/run,281,page,2.html?category%5B%5D=97 i to były najlepsze wakacje w moim życiu, na pewno jeszcze tam wrócę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oslo
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 167

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy w Borach Tucholskich Smile Naprawdę można tam sporo ciekawych rzeczy porobić, choć na pierwszą myśl nie wydaje się Razz Jeśli jednak się zdecydujesz to mogę Ci polecić z własnego doświadczenia Hanza Pałac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem w Zakopanem. Urzekło mnie w tym miejscu wiele rzeczy - poczynając od widoków, ilości miejsc do zwiedzania, restauracji z regionalną kuchnią... Bardzo duże wrażenie na mnie też zrobił apartament Montana, w którym mieszkałem - obsługa na wysokim poziomie, a apartament bardzo przytulny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maer
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 56

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My spędziliśmy kilka dni we Wrocławiu, w bardzo ładnych apartamentach https://silverapartments.pl/apartamenty/apartamenty-studio/ w centrum miasta, mimo że są bardzo atrakcyjne to cena jest umiarkowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelina84
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 5
Skąd: Białogard

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też byłam we Wrocławiu pod koniec sierpnia - taki weekendowy wypad w ramach dogrywki po właściwym urlopie (Sycylia). Tyle, że w przeciwieństwie do mear nie spędziliśmy czasu w apartamencie, a na zwiedzaniu miasta i poznawaniu jego atrakcji Smile A jak już wyszedł temat noclegu, to wybieraliśmy w ciemno. I trafiliśmy doskonale Smile Do Modern Hostelu na Sikorskiego - standard ponad przeciętny za cenę nad wyraz umiarkowaną. I najważniejsze, że w centrum, kilka n=minut spacerem od Rynku. Wszędzie było blisko Smile W razie czego polecam - szczegółowe namiary na http://www.modernhostel.pl/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 208

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

włochy tym razem dolomity, za rok może la palma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oslo
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 167

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nad morzem. Po raz pierwszy zabukowaliśmy sobie cały apartament dla siebie i nie wyobrażam już sobie innej formy zakwaterowania. Rezerwacji dokonaliśmy tutaj: http://billberry-apartments.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku jeszcze nie byłam na urlopie. Ferii nie mam, więc wyjazd dopiero latem. Myślę o Ukrainie, a konkretnie Lwowie - https://www.bezkresy.pl/wycieczki/wycieczki-do-lwowa/ . Znajomi byli w tamtym roku i się zachwycali, że piękne miasto jest co zwiedzać i smacznie karmią. W tym roku sama chcę to zweryfikować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum