Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zwrot podatku norwegia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Prawo i porady prawne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karol123x
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lut 2023
Posty: 195

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 6:24 pm    Temat postu: zwrot podatku norwegia Odpowiedz z cytatem

Witam,

Pracuję w Norwegii od 2021 roku. W tym roku złożyłem zeznanie podatkowe i otrzymałem informację, że przysługuje mi zwrot podatku.
Znalazłem na stronie https://norlink.pl/ informację, że można odzyskać zwrot podatku z Norwegii za pomocą polskiego biura rachunkowego.
Czy ktoś z Was korzystał już z takiej usługi? Jakie są Wasze doświadczenia? Czy polecacie jakieś konkretne biuro?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Norwegii profesjonalne wsparcie w temacie kredytów oferuje Motty - https://www.motty.no/pl . Firma Motty działa na rynku finansowym od 1985 roku, zdobywając zaufanie klientów. Posiadając współpracę z różnymi instytucjami finansowymi, umożliwia klientom korzystanie z różnorodnych ofert kredytowych. Ich usługi obejmują kredyty konsumenckie, refinansowanie, kredyty hipoteczne i karty kredytowe, a transparentność działań stanowi integralną część ich podejścia do obsługi finansowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Prawo i porady prawne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum