Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pizzerie przyjazne rodzinom
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zloteserce
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 10:06 am    Temat postu: Pizzerie przyjazne rodzinom Odpowiedz z cytatem

Hej! Ja z takim zapytaniem: znacie może jakieś pizzerie albo inne lokale gastronomiczne, gdzie można sobie zjeść całą rodzinę, to znaczy są przyjazne dla dzieci, mają przyjemną atmosferę i tak dalej? Smile Chciałabym zebrać sobie jak największą listę takich lokali, żeby móc skuteczniej planować wyjścia rodzinne chociażby. Nie wątpię, że także i Wam przyda się taka ściąga – możemy sobie polecać to, gdzie warto się wybierać oraz odradzać miejsca, które nas zawiodły Smile. Na dobry początek może sama coś zaproponuję, mianowicie tę sieć pizzerii Dominium: https://www.pizzadominium.pl/ . Jest tam naprawdę świetna atmosfera dla rodzin, jedzenie jest naprawdę przepyszne, a do tego nierzadko są promocje. I to promocje, które naprawdę atrakcyjne są właśnie (acz nie jedynie, by była w tym względzie jasność) dla większych grup, np. przy zamawianiu kilku pizz można je dostać za naprawdę tańszą kwotę – o wiele łatwiej więc wykarmić kilka buź takim sposobem Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nietes
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie poradzisz nic na to, że niektórzy klienci twierdzą, że nie powinno się zabierać dzieci do restauracji. Przecież kiedyś sami byli dziećmi i pewnie rodzice zostawiali ich w domu, a sami chodzili po mieście...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szkolna
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 120

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio byliśmy z całą rodziną w restauracji https://www.restauracjasezonova.pl/ i obsługa jak jedzenie mają naprawdę na wysokim poziomie. Pizza bez wątpienia jest u nich najlepsza w okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trenos
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 224

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierzcie się do restauracji Szkutnia w Warszawie Wink Według mnie jest to jeden z najlepszych lokali w mieście. Mają nie tylko świetną pizzę, ale również inne pyszne dania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koralgol
Czytający


Dołączył: 30 Lis 2019
Posty: 10

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Warszawie swietna jest Pizza Zlota65 , czesto wybieramy sie tam z rodzina, w lokalu bardzo przytulnie i milo, mozna fajnie spedzic czas a do tego zjesc przepyszna pizze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
truepati
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 18 Sty 2020
Posty: 7
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w tej pizzerii. Naprawdę polecam. Nie dość że pyszne jedzenie to jeszcze wspaniała obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sony
Stały bywalec


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 57

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy musi lubić pizzę, ale każdy lubi smacznie sobie zjeść. Dlatego też z tą myślą i nie tylko tą stworzyliśmy restaurację Little Barrel w Warszawie. To u Nas spędzisz miłe chwile w rodzinnym gronie przy pysznie zastawionym stole. Bo dla nas przede wszystkim liczy się domowa atmosfera i domowe jedzenie. W naszej restauracji każdy znajdzie dla siebie coś pysznego, bo mamy menu składające się z dań kuchni polskiej i kontynentalnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 208

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Zakopane to bardzo dobrą pizzę można zjeść w Tarasach Gubałówka https://restauracjepkl.pl/zakopane/restauracja-tarasy-gubalowka/. Oczywiście znajdują się tu też dania regionalne ale pizze mają najlepszą w mieście Smile mnóstwo świeżych dodatków, dobre ciasto. Generalnie i jedzenie i jakość obsługi na 5+ Smile[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
singing
Czytający


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 18

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze mówiąc to nie jestem za takim jedzeniem. Dlatego też skoro już mamy wyjść na wspólny rodzinny obiad to chcę do jakieś fajnej restauracji. I tak też dowiedziałam się, że Restauracja Akademia w Warszawie to bardzo dobry wybór. A to dlatego, że w restauracji tej podają pyszne dania kuchni tradycyjnej i to tworzone z niezwykłą starannością i zaangażowaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Pon Sie 02, 2021 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że rodzinny wypad na kolację do pizzeri to super pomysł! Wasze dzieci na pewno się ucieszą Smile Jak jesteście ze Szczecina bądź okolic, to szczerze mogę wam polecić https://www.pizzateam.pl/ - bez dwóch zdań, najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jadłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meredes
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 166

PostWysłany: Wto Paź 05, 2021 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę Ci szczerze polecić restaurację http://www.szkutnia.waw.pl/, bardzo często chodzimy tam na rodzinne, niedzielne obiady jak chcemy spędzić czas razem, zanim przeznaczać go na stanie w kuchni. W lokalu jest fajny klimat, obsługa bardzo miła i profesjonalna więc jak najbardziej można, a nawet warto wybrać się tam z rodzinką Smile Znajomi nawet organizowali tam imprezę po ślubie cywilnym, były tam też dzieciaki i nie było z tym żadnego problemu, wręcz przeciwnie, wszyscy są mile widziani. A jedzenie - świetne! Najlepiej samemu pójść i sprawdzić, ale jestem pewna, że wszyscy będą zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 399

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż pizza z pieca opalanego drewnem, dlatego moge Wam polecić ofertę, z której sam niedawno skorzystałem - http://www.kominkideluxe.pl/piece-do-pizzy-i-chleba/kominki-grille.html . Są to eksperci w tym temacie, którzy na pewno Wam pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonecznypatrol
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 201

PostWysłany: Wto Paź 12, 2021 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki piec do pizzy można zamontować w domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monodiet
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 36

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z żoną i dzieciakami chodzimy zawsze na pizzę do Pizzerii Big Adriano w Warszawie. Bardzo dobra jest Deep Dish Pizza w stylu chicagowskim oraz burgery https://bigadriano.pl/menu/deep-dish-pizza. Takie amerykańskie jedzonko, to wypas. Można się najeść bez ograniczeń i bez wyrzutów sumienia. Każdemu polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trevion31
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 08 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż mam ochotę na pizzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum