Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzieła sztuki i antyki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 10:18 am    Temat postu: Dzieła sztuki i antyki Odpowiedz z cytatem

Czy interesujecie się sztuką, a może antykami ? Ja zdecydowanie tak Smile Jeśli szukacie wyjątkowych dzieł sztuki czy antyków do swoich domów to powinniście odwiedzić Dom aukcyjny Smile Mi udało się wylicytować piękny obraz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
septaria
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 223

PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajną opcją są również wszelkiego rodzaju giełdy, sama brałam udział w targ staroci poznań gdzie mogłam nie tylko obejrzeć, ale i dotknąć antyk przed jego zakupem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksenger
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 07 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzenie dzieła sztuki przez zakupem jest bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ddanielaa555
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 07 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam mieszkanie w stylu retro i bardzo lubię kupować antyki. Często też odwiedzam antykwariaty, czy pchle targi i zawsze wracam z czymś ciekawym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nina79
Stały bywalec


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 107

PostWysłany: Wto Lip 12, 2022 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawą bazą cennych przedmiotów jest także strona valuepedia. To nie tylko innowacyjny portal dokonujący bardzo szybkiej i profesjonalnej wyceny antyków, ale i miejsce w którym możemy nabyć wartościowe książki, obrazy, meble, plakaty, zabawki, ceramikę i można by tak wymieniać jeszcze długo. Warto rzucić okiem na całą stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 625

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się surrealizm w sztuce. Planuję zakupić kilka obrazów do domu, oczywiście reprodukcji. Polecicie jakieś ciekawe Waszym zdaniem? Przede wszystkim szukam obrazów do sypialni i salonu. Jakie dzieła u Was wiszą w tych pomieszczeniach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferfelix41
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie że to w ogóle ciekawe jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1131

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, wydaje mi się, że obraz muncha krzyk to jeden z najpopularniejszych obrazów wszech czasów. Co o nim sądzicie? Planuję sobie zamówić jego reprodukcję do salonu, bo bardzo mi się podoba. Jednocześnie, wydaje mi się, że będzie pasować do nowoczesnego wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
effie18
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2022 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszymi dziełami sztuki są te, które samodzielnie stworzymy. Bardzo lubię różne twórcze zajęcia, a ostatnio pokochałam malowanie obrazów. Niestety nie mam do tego talentu, dlatego zdecydowałam się zamówić z tej strony https://artimento.pl/czerwone-maki płótna do malowania po numerach. Maki to mój ulubiony motyw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3820

PostWysłany: Sob Mar 30, 2024 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zajrzeć na ten antykwariat https://blackbooks.pl/content/28-antykwariat-gdansk Jego bogata oferta obejmuje książki z różnych epok, gatunków i autorów, co pozwala zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta czy też poszerzyć własną bibliotekę o nowe tytuły. Bez względu na to, czy interesujesz się klasykami literatury, literaturą faktu, czy też nowościami wydawniczymi, na tej stronie znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum