Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Badania Nifty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 516

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 5:20 am    Temat postu: Badania Nifty Odpowiedz z cytatem

Badania genetyczne w ciąży są obowiązkowe
My zdecydowaliśmy się na badania Nifty, ze względu na dokładny wynik oraz mniejsze prawdopodobieństwo pomyłki fałszywego wyniku
Robiliśmy badanie w Medfemina we Wrocławiu
Zobaczcie szczegóły https://testnifty.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fatimka2
Stały bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 80

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też je robiliśmy, w ogóle robiłam dużo dodatkowych badań bo wolę mieć pewność że wszystko jest ok. Zdecydowałam się też na ofertę Banku komórek macierzystych Diagnostyka i pozyskiwałam krew pępowinową przy porodzie i bankuje ją do 18 roku zycia dziecka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niko32
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym tygodniu wykonywałam testy prenatalne bardzo się bałam wyników, ale wszystko jest Ok. Kamień spadł mi z serca, jeśli jesteście z Warszawy i chcecie takowe testy wykonać to polecam umówić się do Babka Medica – centrum medyczne na Kabatach w Warszawie. Niedawno zostało otwarte, dzięki czemu jest nowocześnie wyposażone i wyjątkowo zadbane, mną zajmuje się lek. Katarzyna Mosoń-Rzepka doświadczona i przemiła Pani ginekolog! Polecam 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komedyjka
Stały bywalec


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 149

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ciaze prowadzilam w szpitalu Medicover i tam tez zdecydowalam sie rodzic Smile balam sie porodu ale na cale szzczescie poszlo szybko i bez zadnych komplikacji, to moje pierwsze dziecko , troche sie obawialam jak to bedzie sie nim zajmowac ale panie polozne we wszystkim mi pomagaly, pokazywaly co i jak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
familka
Stały bywalec


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 116

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie takie badania to świetna sprawa i ja osobiście jestem jak najbardziej za! A gdzie robicie takie badania? Ja chciałabym się umówić do pani dr Rozmus-Warcholińskiej bo tyle dobrego o niej słyszałam, że aż nie chcę nawet innego lekarza! Tylko troszkę ciężko jest z rejestracją do niej, ale jutro będę dzwonić do Gyncentrum w Częstochowie, może tam się uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego zawsze powinno się wykorzystywać najlepsze rozwiązania do takich działań. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście już teraz zajrzeli do https://www.gyncentrum.pl/poradnia-ginekologiczno-poloznicza i dowiedzieli się, jaka poradnia ginekologiczna mogłaby być dla Was najlepszym wyborem w tej sytuacji. Czuję, że bedziecie bardzo zadowoleni z takiej opieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 525

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto robić ogólnie badania - dzięki temu można się na różne opcje przygotować a czasami nawet pomóc dziecku i leczyć jeszcze przed narodzinami. Ja np. robiłam badania Veragene ktore są dostępne w Medicoverze i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 863

PostWysłany: Wto Sty 24, 2023 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić usługi, z których sam niejednokrotnie korzystałem i nigdy się nie zawiodłem. Moim zdaniem w razie jakich kolwiek problemów związanych ze zdrowiem warto od razu zgłosić się o pomoc do specjalistów, dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnego centrum medycznego Vivomed - https://vivomed.pl/uslugi-medyczne/konsultacje-urologiczne/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bachman
Ekspert na forum


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 210

PostWysłany: Sob Sty 06, 2024 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony gorąco polecam dr Rozmus-Warcholińską. Okazało się, że te badania były nam bardzo potrzebne, bo wykryto u dziecka wadę. Pani doktor skierowała mnie na dalsze badania i dzięki temu wiedziałam, jak mogę pomóc dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bana77
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 18 Sty 2024
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 18, 2024 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morfologia krwii to badanie, które ocenia różne parametry krwii, takie jak liczba czerwonych krwinek, białych krwinek i płytek krwii. Jest to bardzo ważne badanie diagnostyczne, które pomaga lekarzą. Więcej szukam i czytam tutaj https://szczecinek.com/artykul/morfologia-krwi-podstawowe/1498771 . Co myślicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum