Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rodzinne wakacje
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 11:44 pm    Temat postu: rodzinne wakacje Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o spędzaniu czasu z rodziną? Z chęcią zapoznam się z waszymi komentarzami, poniewaz bardzo zalezy mi na spędzeniu aktywnego czasu z dziecmi. https://www.hotelstbruno.pl/hotel/hotel-przyjazny-rodzinie/ Co myślicie? Z chęcią zapoznam się z waszymi komentarzami, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonecznypatrol
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 201

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam czas z rodziną, później zostają piękne wspomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak wy, ale ja mam wrażenie, że nie będzie łatwo się na coś takiego wybrać, bo i dzieciaki i my mamy swoje wymagania. I dla przykładu mogę powiedzieć, że gry i zabawy terenowe dla dzieci musze kupić, żeby je czymś zająć. To ważne, a dodatkowo warto dbać o siebie i swój czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
motoko
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Sie 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami lubię wyjeżdżać bez nich Wink.
_________________
System do zarządzania hotelem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzia
Bywalec


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 46

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzinne wakacje to czas, podczas którego uwielbiamy spędzać wspólnie. Nawet humory naszych dzieci nie są aż takie straszne. Potrafimy się wspólnie dogadać. Najważniejsze, ze jesteśmy razem, spędzamy czas aktywnie i bezpiecznie. Na wyjazdach w dbaniu o bezpieczeństwo dzieci niezawodnie pomaga nam Smart Kid Belt, który świetnie sprawdza się w taksówkach i autobusach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 863

PostWysłany: Pią Sie 05, 2022 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie ile trwają wakacje studentów? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem podróżowania oraz turystyki, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę - rodzinne-podroze.pl . Znajdziecie na niej wiele interesujących artykułów w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Sro Sie 10, 2022 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andzia napisał:
Rodzinne wakacje to czas, podczas którego uwielbiamy spędzać wspólnie. Nawet humory naszych dzieci nie są aż takie straszne. Potrafimy się wspólnie dogadać. Najważniejsze, ze jesteśmy razem, spędzamy czas aktywnie i bezpiecznie. Na wyjazdach w dbaniu o bezpieczeństwo dzieci niezawodnie pomaga nam Smart Kid Belt, który świetnie sprawdza się w taksówkach i autobusach.


Alternatywne rozwiązanie jakim jest Smart Kid Belt nie przez każdego jest ulubionym rozwiązaniem. Moim zdaniem jest to efekt niewiedzy o jego funkcjonalności jak i zagrywki branży, która już na wstępie chciała je wyeliminować. Można o tym przeczytać: https://dorzeczy.pl/kraj/172527/jak-to-sie-robi-w-ue.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lila532
Stały bywalec


Dołączył: 07 Sie 2022
Posty: 78

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzimy sobie w trudnych warunkach i cenimy mobilność i minimalizm. Nie dla nas pokoje w luksusowych hotelach i siedzenie w basenie przez pół dnia. My lubimy zwiedzać. Właśnie dlatego w tym roku chcemy zdecydować się na kapsułę mieszkalną do puckupów. Pod adresem: http://azar4.pl/ możesz dowiedzieć się o nich więcej. Dla nas to wydaje się być wręcz idealnym rozwiązaniem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
purdy.kaycee
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 18 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jadę do Gdańska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Pon Sie 22, 2022 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że odkąd mamy dzieci zawsze planujemy wakacje tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Dlatego byliśmy ostatnio w Zatorze, tam jest park rozrywki Zatorland https://zatorland.pl pewnie kojarzycie, największy park ruchomych dinozaurów w Europie, naprawdę robi wrażenie, ogromny teren, sporo atrakcji, nie tylko dinozaury, ale też m.in. park owadów czy karuzele, dzieciaki miały ogromną frajdę, a i my - dorośli też się nie nudziliśmy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filmoteka
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 196

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzą ci się rodzinne wakacje gdzie każdy spędzi miło czas to odwiedź to miejsce https://nomade.pl/Dominikana bo to raj na ziemi. Biuro nie tylko zadba o każdy szczegół pobytu ale zapewni ci świetną cenę. Na pewno będzie to najlepszy wypoczynek jaki przeżyłeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 208

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może ktoś z Was zamierza wybrać się w góry ? jeśli tak to łapcie namiar na super miejsce na nocleg, to apartamenty Stara Morawa https://apartamentystaramorawa.pl/. Komfortowe warunki, rozsądne ceny za nocleg, malownicza okolica. Na miejscu wiele atrakcji także dla najmłodszych ( można tu też zrealizować bon turystyczny).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 485

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jaki sposób w ogóle podróżujecie? Ja jakiś czas temu kupiłam kampera i jakoś ta opcja najbardziej nam odpowiada. Teraz zakończyliśmy na ten rok kempingowanie, ale chce w to miejsce wyremontować mój pojazd. Właśnie na stronie https://intercamp.pl/pl/c/Szafki-kempingowe/3747 znalazłam ładne szafki i inne artykuły do tego miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Kwi 2022
Posty: 195

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2022 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze na wakacje zabieram ze sobą jakąś książkę i ostatnio była to literatura piękna: "List" Pana Iks https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/list/ którą bardzo wam polecam. Z książką na pewno wiele osób się utożsami, jest naprawdę świetna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2022 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, bardzo ciekawym miejscem, do którego można wysłać dzieciaki na kolonie lub ferie jest Ośrodek Bolko . Słyszałam o tym miejscu wiele pozytywnych opinii, więc myślę że warto wziąć go pod uwagę. Jest tam darmowe WiFi, pyszne domowe jedzenie a także blisko do różnych atrakcji turystycznych. Dajcie znać, co na jego temat uważacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum