Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co zabrać na wakacje?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roho
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 8:28 am    Temat postu: co zabrać na wakacje? Odpowiedz z cytatem

cześć,
w tym roku planujemy rodzinny wyjazd samochodem nad morze
mamy do pokonania ok 600 km, pochodzmy z południa.
a do tego mamy dwójkę dzieci - 5 i 3,5
no i teraz - co zabrać im do samochodu żeby nie zanudziły się na śmierć?
taka trasa to trochę dla nas wyzwanie, ale mamy nadzieję, że przeżyjemy

_________________
https://lemarpol.eu/podnosnik-paletowy-odpowiadamy-na-najczesciej-zadawane-pytania/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famek
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co lubią robić Twoje dzieci? Może jakieś książeczki ewentualnie tablet, żeby obejrzały bajki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mimmi
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 5
Skąd: Radymno

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej wyjechać nocą aby spały w samochodzie? My tak zawsze robimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plandobrymam
Stały bywalec


Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 64

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężka sprawa, może najlepiej wyjechać w nocy? Wtedy może się nawet udać przespanie przez dzieci całej podróży ;D My to już nie podróżujemy samochodem, takie przejazdy strasznie nas męczą. Po dojechaniu na miejscu musimy jeden dzień przeznaczyć na odpoczynek. Dlatego też stawiam na loty samolotem, też dlatego że wybieramy podróże zagraniczne:) Ostatnio nawet bardzo blisko nas w Goleniowie udało się znaleźć okazyjne bilety Smile Może też warto przemyśleć przestawienie się na takie podróżowanie? Portal Esky na pewno w tym wam pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzia
Bywalec


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 46

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do auta czy samolotu warto zabrać audiobooka i przygotować jakieś gry słowne. Czas szybko minie. W przypadku podróży zagranicznych do UE warto zapakować Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/, które ułatw wynajem auta i zapewni bezpieczną podróż w aucie twemu dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zozo
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 6
Skąd: Morawica

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie trochę będą spać bo to jednak daleka podróż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koko
Czytający


Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 12
Skąd: Krosno

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musicie nic brać wystarczy, że pojedziecie na noc lub bardzo wcześnie rano. Dzieci będą spały jak zabite.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wam wszystkim. Jeżeli chodzi o ten temat, to zdecydowanie chyba mogę każdemu polecić do sprawdzenia ten link: https://ecomobilehome.pl/. Znajdziecie tam fajną opcję na wynajem domków holenderskich na przykład na jakieś wakacje. Dla mnie spoko opcja, polecam każdemu zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andzia napisał:
Do auta czy samolotu warto zabrać audiobooka i przygotować jakieś gry słowne. Czas szybko minie. W przypadku podróży zagranicznych do UE warto zapakować Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/, które ułatw wynajem auta i zapewni bezpieczną podróż w aucie twemu dziecku.



Audiobook i gry słowne w aucie sprawdzają się znakomicie, a bez Smart Kid Belt nie wyobrażam sobie wakacji. Dziecko podróżuje bezpiecznie, wynajem auta jest szybkie i bezkonfliktowe. Do tego należy dodać, że jest łatwe w użyciu, a jego mobilność dzięki gabarytom i wadze pozytywnie zaskakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malvinka
Bywalec


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 28

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie trasy mnie przerażają. Jeżeli chodzi o podróżowanie samochodem to ja do tego się nie nadaje. Wszystko mnie boli, bardzo chce mi się spać za kierownicą i jest to też oczywiście niebezpieczne. Dlatego też ja wybieram znacznie częściej samolot, oczywiście nie na wycieczki krajowe, ale na takie już raczej nie jeździmy. Latanie dla mnie jest dużo przyjemniejsze, no i nie traci się tyle czasu. Jeżeli też lubicie latać to porady od http://www.petlaczasu.pl/czy-przesiadki-moga-byc-lepsze-od-lotow-bezposrednich-czasem-tak/ mogą wam się przydać. Poczytacie tu o lotach z przesiadkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rumba
Bywalec


Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 52

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieramy się z rodzinką na wczasy nad morzem z wyżywieniem i zabieramy ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Z pewnością ciepłe, ponieważ to okres jesienno-zimowy. Dla nas fajną porą jest ten czas, ponieważ wówczas nie ma tłumów i można się swobodnie cieszyć atrakcjami ośrodka Maximus SPA. Dzieciaki będą szczególnie zadowolone, bo będą mogły do woli korzystać z basenu i innych specjalnie dla niech przygotowanych zabaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 595

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry humor w szczególności oraz nerwy na wodzy. Weźmy taką sytuację, linie lotnicze Eurowings odwołany lot Very Happy No przecież trudno się powstrzymać, by nie zacząć przeklinać. I tu własnie przydaje się dobry humor. Trzeba pomyśleć, gdzie to zgłosić. Ja proponuję do firmy DelayFix https://delayfix.com/linia-lotnicza/eurowings Są bardzo ogarnięci w przepisach, na pewno pomogą w uzyskaniu odszkodowania. Za jakiś czas wspominać będziemy takie opóźnienie z łezką w oku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa332
Czytający


Dołączył: 16 Maj 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włóczki ! Smile Nie wyobrażam sobie wypoczynku bez dziergania i moich włóczek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą jest praktyczna i wygodna walizka. Wcześniej nie zwracałem większej uwagi na walizki, ale teraz wiem, że jeśli ma się odpowiednio popakowane rzeczy, to komfort podróży automatycznie się poprawia. Moim zdaniem najlepiej byłoby zainwestować w walizkę z kółkami, bo kółka znacznie ułatwiają jej transport.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemek43
Stały bywalec


Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 85

PostWysłany: Sob Lut 22, 2020 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważnym elementem żeby zabrać na wakacje to są okulary przydadzą się podczas podróży albo do opalania się . Ja kupiłam sobie upatrzony model tutaj https://iokulary.pl/product-pol-36329-Okulary-Przeciwsloneczne-Dolce-Gabbana-Dg-2242-02-13.html . Brązowy kolor szkieł pasuję do każdego koloru włosów poprawia urodę twarzy.
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum