Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leczenie niepłodności na południu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lynette
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 158
Skąd: Kraina Trufli:)

PostWysłany: Sob Cze 05, 2021 9:01 am    Temat postu: Leczenie niepłodności na południu? Odpowiedz z cytatem

Polecicie najlepszych specjalistów od leczenie niepłodności, chodzi mi głównie o zbadanie męża, tak żeby nie musiał za często chodzić na badania i zbyt długo czekać w kolejce bo inaczej się rozmyśli Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mamma
Site Admin


Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 41

PostWysłany: Nie Cze 06, 2021 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem też długo staraliśmy się o dziecko i przeszliśmy przez ręce wielu lekarzy, bez efektu.
Dopiero w klinice Gyncentrum z Krakowa pomogli nam skutecznie doczekać się pierwszego dzidziusia Smile
Obsługa jest tam na najwyższym poziomie więc mąż na pewno nie będzie narzekał, że musi niepotrzebnie tracić czas Very Happy
https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/zdrowy-plemnik-przede-wszystkim-czyli-jak-poprawic-jakosc-nasienia
Mają oddziały w kilku miastach na południu Polski więc coś pod siebie dopasujesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas podobnie, dlugie starania i niestety bezskutecznie... moja pani ginekolog podejrzewala, ze to moze byc endometrioza i przez to nie moge zajsc w ciaze. W szpitalu Medicover na wizycie potwierdzilo sie. Mialam operacje laparoskopową, mam nadzieje, ze uda nam sie miec upragnione dziecko. Grunt, to znac przyczyne i ja wyeliminowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum