Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór przedszkola
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
devilk
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 234

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2021 4:36 pm    Temat postu: Wybór przedszkola Odpowiedz z cytatem

Decyzja na temat posłania dziecka do przedszkola jest jedną z najtrudniejszych w życiu każdego rodzica. Jakie macie doświadczenia związane z tego typu placówkami? Ja mogę polecić przedszkole http://www.alaikot.pl/ w Piasecznie, do którego uczęszcza moja córka. Bardzo ciekawy plan dnia uwzględniający zarówno zabawy jak i zajęcia dydaktyczne pozwala jej na rozwój na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vikigiki77
Bywalec


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z kolei polecamy przedszkole anglojęzyczne Tequesta na Białołęce. Wybraliśmy sie na zajęcia do przedszkola tequesta, cudownie spędziliśmy czas, dzieci sie bawiły a my zwiedziliśmy przedszkole w asyście Pani Dyrektor która bardzo konkretnie odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Widać że kocha dzieci i swoją pracę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziemann.harold
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, bardzo ciężko jest wybrać dobre przedszkole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej rodziców chce w świadomy sposób wspierać rozwój swoich pociech. Dlatego szukając żłobka czy przedszkola stawiają na miejsca, gdzie ważne są wzajemne relacje, otwartość i bliskość. Właśnie takie miejsca znajdziecie na https://www.wioski.co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bidoczka
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się - jeśli mamy możliwość wyboru przedszkola - wybierajmy. Kiedyś posyłało się do najbliższego - często jedynego przedszkola. Później do obojętnie jakiego, bo dzieci było więcej niż miejsc w przedszkolach. Teraz przedszkoli jest sporo także wybór ma się większy. Pamiętajmy, że przedszkole nie jest przechowalnią naszych dzieci, które spędzają w przedszkolach czasem po 8 godzin. Wybierzmy przedszkole, w którym nasze dziecko będzie bezpieczne, ale i które poza opieką cos mu zapewni - rozwój pasji, zainteresowań. Naukę języków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sasalendra
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lip 2021
Posty: 117

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór przedszkola to nie jest prosta sprawa. Niestety. Trzeba wziąć pod uwagę wiele kwestii. Jakich? Tutaj: https://www.mimbu.pl/jak-wybrac-przedszkole-szkole-dla-dziecka/ macie garść wskazówek. Przeczytajcie artykuł, by poznać aspekty, na które należy zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żłobek żłobkowi nierówny. Są placówki, w których jedna „ciocia” ma pod opieką ośmioro dzieci, jak również takie, w których panuje „domowa” atmosfera, a „pani” opiekuje się maksymalnie trójką dzieci. Są placówki, w których dzieci generalnie czują się dobrze i takie, z których wracają w mocno osikanych pieluszkach, z odparzeniami oraz nienajedzone. Warto zatem dobrze się rozejrzeć i posłuchać opinii innych mam. Osobiście polecam sprawdzić czy w waszej okolicy nie działają wioski https://www.wioski.co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bosk0
Bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 26

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na nadpobudliwość psychoruchową, nasze dziecko musielismy wysłać do specjalistycznej placówki. W tym wypadku wybór padł na specjalistyczne przedszkole https://maliwielcy.eu/oferta/ . Pod dzieci są organizowane specjalistyczne zajęcia, we właściwy i należyty sposób wpływające na ich dalszy rozwój. Dzieciaki szkolą się pod okiem osób wykwalifikowanych i z dyplomami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolit
Bywalec


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 29

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój synek chodzi do niepublicznego przedszkola na Majowym w Szczecinie. To przedszkole jest świetne, mają szeroką ofertę zajęć, każdy dzień mojego dziecka jest doładnie rozplanowany tak, by wspierał różne dziedziny jej rozwoju. To przedszkole jest w ogóle prowadzone przez Promyk, który może niektórzy z was znają, a są zdecydowanie rzetelni, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rutyna18
Bywalec


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 32

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyrafka https://www.zyrafkasieradz.pl/oferta/zajecia-plastyczne-i-techniczne to przedszkole, w którym umieściliśmy naszą córkę. To, co najbardziej nas porwało w ofercie to zajęcia plastyczne i techniczne, od początku rozwijające kreatywność najmłodszych. Do tego dochodzą rytmika i taniec, czy zajęcia kulinarne. Wszystko to pozwoli postawić pierwszy krok w dorastaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dbernier
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 08 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 08, 2022 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Sob Maj 21, 2022 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie my do poszukiwania przedszkola mamy jeszcze dość sporo czasu, ale chętnie Wasze polecenia sobie zapiszę Smile Póki co wybraliśmy już żłobek, chyba najlepszy w Krakowie i okolicach https://bebabyzlobek.pl polecam, jeśli szukacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luna
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 22 Maj 2022
Posty: 2

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ważna jest lokalizacja i opinie rodziców, których pociechy chodziły do danego przedszkola.
_________________
Tablice budowlane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LucynaZ123
Bywalec


Dołączył: 20 Kwi 2022
Posty: 51

PostWysłany: Wto Cze 14, 2022 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór przedszkola to chyba jeden z najtrudniejszych wyborów przed, którymi mają stanąć rodzice. Ja stanęłam przed takim wyborem dwa lata temu kiedy wybierałam przedszkole dla mojego pierworodnego. Miałam do wyboru kilka opcji ale w końcu zdecydowaliśmy się na przedszkole https://www.przedszkolnyraj.net/kontakt w Łodzi. Przedszkole miało bardzo dobre opinie i powiem wam, że czuję , że moje dziecko jest we właściwym miejscu już od pierwszego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ggreenfelder
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Cze 2022
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno posłałabym dziecko do przedszkola prywatnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum