Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Alarm a zniżka na ubezpieczenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Prawo i porady prawne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JacekB
Czytający


Dołączył: 29 Lis 2015
Posty: 17

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 4:11 pm    Temat postu: Alarm a zniżka na ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

Kiedyś czytałem, że mając alarm w domu, czy też w mieszkaniu, to ma sie dodatkowe ulgi przy ubezpieczeniu. Może wiecie jak to jest? Jest to jakiś wymóg prawny, czy to tylko zależy od fanaberii agenta/ubezpieczyciela?
Właśnie zastanawiam się, czy nie zdecydować sie na taką instalację. Na razie projektujemy dom i elektryk (http://anluks.pl) który robi nam całą instalację podpowiedział, że taka instalacja zmniejsza koszty ubezpieczenia. Może warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kanto70
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 8:53 am    Temat postu: Ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

A z kolei ja uważam, że ubezpieczenie zawsze powinno być przemyślaną decyzją. W takich sprawach należy kierować się przede wszystkim rozsądkiem, a nie względami emocjonalnymi. Ja na przykład korzystam od kilku lat z usług Gothaera i jestem bardzo zadowolony. Firma jest bardzo rzetelna, profesjonalnie podchodzą do spraw klienta, nie mogę narzekać na to, że kiedykolwiek mnie zawiedli czy coś. Dziś, we współczesnej gospodarce wolnorynkowej dla firm liczy się przede wszystkim zysk i to mają w pierwszym rzędzie na uwadze. Warto jednak pamiętać gdzieś o człowieku i wartościach. Gothaer jest bardzo profesjonalny, ubezpieczyłam tam zarówno z jednej strony mieszkanie, jak i z drugiej samochód - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-auto-assistance-podstawowy. Ponadto jestem zdania, że należy zawsze porównywać wszelkie oferty, a nie korzystać z pierwszej lepszej. To jest moim zdaniem dosyć logiczne postępowanie, a w życiu staram się zawsze postępować logicznie, Gothaer funkcjonuje na polskim rynku ładnych kilka lat i warto im zaufać.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, niektóre oferty mogą zawierać taką klauzulę i możesz troszkę na nich zaoszczędzić, ale to już sprawdź sobie tutaj https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/kalkulator/ . To porównywarka online, ale i kalkulator ubezpieczeń. Od razu będziesz wiedzieć, jakie są koszty w przypadku zakupu jednego czy drugiego ubezpieczenia, z uglą albo bez. No, powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja ci powiem jeśli chodzi o ubezpieczenie nieruchomości to tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci masz całkiem dobrą ofertę. Moja siostra niedawno ubezpieczała u nich dom i dostała dużo lepsze warunki niż dawała jej konkurencja. Także zgłoś się po wycenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Prawo i porady prawne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum