Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Farbowane włosy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malwina
Bywalec


Dołączył: 04 Kwi 2020
Posty: 47

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 1:21 pm    Temat postu: Farbowane włosy Odpowiedz z cytatem

Mam do Was pytanie odnośnie farbowania włosów. Robię to regularnie i chciałabym dodatkowo mocno nawilżyć, odżywić włosy oraz przedłużyć trwałość koloru. Zależy mi żeby nie blakł i aby pasma długo były lśniące i zdrowo wyglądające. Myślicie, że jedna z tych serii Goldwell się sprawdzi https://www.gobli.pl/goldwell-c3753 ? Z góry dziękuję za Waszą podpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia
Stały bywalec


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 57

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldwell to najlepsze kosmetyki do włosów, jakie kiedykolwiek miałam. Próbowałam kilku różnych serii i wszystkie doskonale działają. Teraz akurat używam Rich Repair, która po prostu zbawiennie wpływa na bardzo zniszczone włosy. Zawiera ona specjalna formułę składników, która nadaje włosom niezwykły blask. Przede wszystkim jednak stają się dzięki niej po prostu zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zosia
Bywalec


Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 53

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej zaskoczyło mnie po użyciu serii Goldwell to, że efekt jest prawie natychmiastowy. Zawsze chciałam, aby moje włosy zachwycały swoim blaskiem oraz były doskonale odżywione. Stosując zwykłe drogeryjne produkty nie było na to szans. Gdy za namową siostry zastosowałam serię Ultra Volume, to naprawdę oniemiałam z wrażenia. Pasma nie tylko nabrały życia, ale cała fryzura cudownie zwiększyła swoją objętość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karpatka
Czytający


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 13

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farbowane włosy potrzebują szczególnej pielęgnacji, dlatego ja stosuję Dualsenses Color Extra Rich. Po tej serii włosy są błyszczące i cudownie odżywione, a kolor w ogóle nie blaknie. Dzięki temu, że zawierają ekstrakt z granatu i filtry UV to kolor jest bardziej intensywny i głęboki. Moim zdaniem to najlepsze kosmetyki do włosów farbowanych i serdecznie je polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weroni
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się właśnie zastanawiałam, czego potrzebowałyby moje włosy, aby farba utrzymywała się na nich dłużej. Teraz już wiem, że brakuje mi kosmetyków pielęgnacyjnych Goldwell. W tym sklepie Gobli kupuje często moja przyjaciółka, ale nie zwracałam uwagi, jakie to są dokładnie produkty. Muszę jak najszybciej sprawić sobie jeden z tych zestawów. Bardzo mi zależy na profesjonalnej ochronie włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janina
Czytający


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 19

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niepotrzebnie popełniałam taki sam błąd przez jakiś czas i eksperymentowałam z niezbyt dobrymi kosmetykami. Nie tylko kolor mi się zmywał, ale też włosy stały się jakieś matowe. Dopiero koleżanka poradziła mi, abym tak nie robiła tylko kupiła od razu porządny dobrej jakości zestaw Dualsenses Color od Goldwell. Miała całkowitą rację, bo dopiero teraz nie muszę się wstydzić wyglądu swoich włosów. Są naprawdę zadbane i mają piękny żywy kolor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rumba
Bywalec


Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 52

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na markę Goldwell składa się wiele różnych linii produktów pielęgnacyjnych i nie tylko ja, ale również bardzo dużo innych osób, uważa, że to przede wszystkim niezawodna i wysoka jakość. Dzięki tym kosmetykom można przywrócić wspaniały wygląd włosom i wykonać profesjonalną koloryzację. Nie zamienię ich na żadne inne, bo zapewniają moim włosom zdrowie i przepiękny wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GasProm
Bywalec


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 34

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to ja w tym celu kupiłam super lokówkę. Ale rzadko z niej korzystam bo samo zawinięcie włosów w loki nie wystarczy. Fajnie by było jakoś ładnie je podpiąć czy upiąć. Więc szukałam jakiś fajnych inspiracji co do fryzur i tak przy okazji znalazłam takie akcesoria do włosów https://www.perfumesco.pl/akcesoria-wlosy i oczywiście zamówiłam kolejną nową szczotkę do włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niko32
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 120

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farbowanie mocno niszczy i wysusza włosy, szczególnie gdy rozjaśniacie włosy, ja swoje przez to doprowadziłam do paskudnego stanu, ale bardzo pomógł mi zabieg - terapia keratynowa Amazon Keratin To zabieg który wykonuje się za pomocą keratyny fryzjerskiej dostępnej w trzech rodzajach jabłkowa, czekoladowa i winogronowa (najmocniejsza i najdłużej się trzyma). Po zabiegu włosy stają się proste, gładkie lśniące, ponadto zaczynają być gęste i szybciej rosną. Dodatkowo warto używać kosmetyki tej marki po i przed terapią - wzmocnią efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 660

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może balejaż? Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jeśli jeszcze nie zastanawiałyście się nad taką opcją, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://kobiecystyl.pl/balejaz-komu-pasuje-ile-kosztuje/ . Jest tam ciekawy artykuł, z którego możecie naprawdę sporo się dowiedzieć. Myślę, że warto od czasu do czasu zmieniać swój image.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym pomysłem jest zmiana kolorów włosów, w końcu zawsze jakaś odmiana się przyda. Ale trzeba pamiętać że koloryzacja włosy niszczy i zdecydowanie lepszym wyjściem są peruki https://perukikielce.pl/peruki-radom/ . Można przecież przebierać w kolorach i rodzajach włosów i dopasować do siebie taką jaka nam najbardziej odpowiada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Ekspert na forum


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 174

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim pytaniem to chyba najlepiej do fryzjera się udać, on najlepiej doradzi co i jak ;P. Poszukaj dobrego salonu. Sprawdź sobie też https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394. Bardzo fajna aplikacja na telefon, która umożliwia szybką rezerwacje wizyty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia4
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 99

PostWysłany: Czw Lip 29, 2021 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zapoznajcie się z ciekawym poradnikiem https://www.helfy.pl/pl/blog/farbowanie-wlosow-henna-khadi-1587812925.html, jeśli interesuje Was bardziej naturalna metoda farbowania włosów w postaci henny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ida
Stały bywalec


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 98

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam stosować farby koloryzującej na siwe włosy, ponieważ kolor może wyjść na prawdę różnie. Jeśli macie problem z tym, że siwiejecie, to polecam zastosować ten produkt - https://gr-7.eu/. Skutecznie cofa proces siwienia i nie zawiera w składzie substancji koloryzujących. Jego działanie zostało udowodnione w laboratorium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jeposata23
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Gru 25, 2021 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wy się na to zapatrujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum