Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy warto odwiedzić Włochy?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Linka
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 5
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 7:43 am    Temat postu: Czy warto odwiedzić Włochy? Odpowiedz z cytatem

Hej, mam okazję jechać na wycieczkę do Włoch, ale nie wiem czy warto zobaczyć tam coś oprócz najpopularniejszych atrakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin_1985
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 2:30 pm    Temat postu: Re: Czy warto odwiedzić Włochy? Odpowiedz z cytatem

Linka napisał:
Hej, mam okazję jechać na wycieczkę do Włoch, ale nie wiem czy warto zobaczyć tam coś oprócz najpopularniejszych atrakcji.


@Linka, zależy, gdzie się wybierasz do Włoch Wink To spory kraj i wiele ciekawych miejsc jest tam do zobaczenia oprócz typowych i zadeptanych przez turystów miejsc do zwiedzania jak Koloseum w Rzymie. Byliśmy rok temu na północy Włoch, niedaleko Bergamo (tanimi liniami można tam dolecieć za grosze). Stamtąd podjechaliśmy do Jeziora Garda. Znaleźliśmy dobrą ofertę na wynajem łodzi we Włoszech i popływaliśmy sobie przez 3 dni po jeziorze. Świetnie widoki, czysta woda, sporo małych plaż bez tłumów, no i te miasteczka! A na koniec zabraliśmy dzieciami do parku rozrywki Gardaland. Nie powiem, nie tylko dzieci dobrze się bawiły Wink Też poszaleliśmy z żoną na rollercoasterach Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 225

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze Włochy to super kierunek, zerknij jak tam jest pieknie https://www.kora.net.pl/sardynia-all-inclusive/
bardzo bardzo mi sie podobaja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
grakia
Stały bywalec


Dołączył: 25 Cze 2022
Posty: 111

PostWysłany: Pon Sie 07, 2023 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosowanie Melanotan https://melanotan.biz/ to dla mnie gwarancja udanych wakacji. Moja skóra nabiera pięknego koloru, a efekty są długotrwałe. Jest to mój najlepszy przyjaciel w skutecznym opalaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Czw Sie 24, 2023 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wycieczki i wakacje na pewno przyda się nam plecak https://palc.com.pl/jaki-plecak-do-pracy-wybrac/ Ważne, żeby był wygodny i pakowny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum