Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ekspres, ale jaki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skiles.isaias
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Lis 2023
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 13, 2023 11:41 am    Temat postu: Ekspres, ale jaki? Odpowiedz z cytatem

Ekspres przelewowy to idealne rozwiązanie dla kawoszy, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez czarnego napoju. To także sprzęt stworzony dla tych, którzy piją duże ilości kawy – ekspres nie tylko zaparzy jej dużą ilość, ale także sprawi, że będzie długo ciepła. Czy ktoś z Was posiada taki rodzaj urządzenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
billy.bogan
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 13 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Pon Lis 13, 2023 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspres przelewowy to urządzenie, które pozwala zaparzyć w krótkim czasie dużą ilość czarnego napoju – nawet do 2 litrów na raz. Tym samym będzie to idealny sprzęt dla kawoszy uwielbiających przelew, a niechętnie korzystających z metod parzenia takich jak drip, aeropress czy Chemex. Sprawdź sobie te ekspresy dostępne w tym sklepie - https://blog.sklepkawa.pl/ekspres-przelewowy/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wioletta56
Czytający


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są automatyczne ekspresy, bo za pomocą jednego przycisku można przygotować przepyszną kawę Smile Ja uwielbiam mleczne kawy, jak Latte i gdy nie miałam ekspresu, to trudno było mi je zrobić. Musiałam kawę parzyć w kawiarce, a mleko spieniać. I tak rzadko mi wychodzilo. Dlatego kilka miesięcy temu kupiłam sobie Delonghi Eletta Explore i jestem z niego bardzo zadowolona. Za jego pomocą można zrobić kawę mrożoną i Cold Brew. Tu możesz poczytac o tym ekspresie: https://www.delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/ekspresy-automatyczne/eletta-explore Obsluga jest bardzo łatwa, ma dotykowy wyświetlacz Smile na pewno będziesz zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum