Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na turbo schudnięcie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 3:04 pm    Temat postu: Sposoby na turbo schudnięcie Odpowiedz z cytatem

Cześć, jak w temacie szukam sposobów na szybkie, ale też niepozbawione sensu odchudzanie. Cała moja rodzina powinna przejść taki mały detoks, więc gotując dla siebie, będę też gotowała dla nich. No, tylko od czego to wszystko zacząć? Jak nauczyć się odpowiedzialnego gotowania z idealnym podziałem na ważne składniki odżywcze? Zależy mi bardzo, żeby się tego nauczyć, a jestem strasznie pogubiona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
stella93
Stały bywalec


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 126

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealny dla Ciebie byłby jakiś poradnik. Na przykład możesz bazować na przepisach dla cukrzyków, a dla nich w sieci znajdziesz mnóstwo przepisów. Muszę Cię jednak ostrzec, że to nie jest dieta cud i nie odchudzi Cię w miesiąc. Potrzeba czasu i konsekwencji. Względem tego, co szukasz, to mogę powiedzieć, że spalacze tłuszczu dla sportowców mogą Ci pomóc w szybszym gubieniu kilogramów, ale musisz pilnować diety i chociaż troszkę się ruszać. One za Ciebie nie schudną, to na pewno. A i nie wierz w diety "schudniesz w 10 dni", bo może i zgubisz, ale potem w 5 z powrotem przytyjesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ganaska
Stały bywalec


Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 113

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stella ma absolutną rację. Wierzenie w "diety cud" i późniejsze rozczarowanie tylko potęguje Twoją niekonsekwencję i zraża Cię do podejmowania następnych prób odchudzających. Z mojego doświadczenia powiem Ci tak - powoli! Małymi krokami krocz, a osiągniesz cel. Ja też wszystkiego na raz próbowałam, nawet spalaczy, ale potem na spokojnie do tego podeszłam i koniec problemu. Najpierw pokochałam wodę, potem dietę, potem ćwiczenia i na końcu SARM. I dziś 20 kg mniej na wadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zastanawiam się nad popularnymi spalaczami tłuszczu, ale troszkę się denerwuję, że jednak mogę sobie nimi zaszkodzić. Akurat na tej stronie http://wxnlabs.com/ , gdzie się je sprzedaje, przeczytałam jedynie o plusach, które niewątpliwie są duże, ale nic nie pisano o negatywnych skutkach. Czy to oznacza, że ich nie ma ? Jak wyglądają Wasze doświadczenia pod tym względem? I gdzie je tak naprawdę kupowaliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim postaw na ćwiczenia a szybko zauważysz różnicę. Zamów sobie tylko odpowiedni sprzęt i tutaj polecę ten sklep https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-967.html bo ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny

Ostatnio zmieniony przez madulka dnia Pon Cze 03, 2019 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepiej zacząć ćwiczyć, bo tylko to przynosi miarodajne efekty jeżeli robi się to regularnie. Oczywiście dieta jest równie ważna co ćwiczenia. W sumie nawet w domu możesz zacząć ćwiczyć, bo nawet atlas: http://www.marbo-sport.pl/product-pol-26736-Atlas-Tytan-23-HMS.html wcale nie jest taki drogi jak się wydaje. Naprawdę warto, bo nie trzeba wychodzić z domu, a pieniądze zwrócą Ci się po kilku miesiącach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szmeks
Czytający


Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dietą na pewno szybko nie schudniesz. Są jednak inne sposoby. Możesz np. udać się na zabieg wyszczuplający. Zobacz jak wygląda: http://www.dermedik.pl/poradnia-dietetyczna/zabiegi-odchudzajace/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko takim środkom, ale ja jednak próbowałabym naturalnie, na przykład zmianą diety. I tak na przykład uważam za dobre stosowanie takich suplementów jak https://opinie-konsumentow.pl/jak-zmniejszyc-apetyt-sprawdzone-i-skuteczne-metody/ , hamujących łaknienie. Wiadomo, nie są one naturalne, ale nie musimy do nich ćwiczyć, by móc je bezpiecznie stosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a myslalas moze, zeby zaczac korzystac z porad profesjonalnego dietetyka? mysle, ze to swietny pomysl, u mnie tylko to zadzialalo, a probowalam wiele razy zrzucic pare kilo i nic nie przynosilo efektow, pani Elzieta Horba jest bardzo dobrym dietetykiem, ma duza wiedze i caly czas ja poszerza, praca jest jej pasja, to sie czuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem taka ekspresowa dieta może prowadzić do poważnych chorób zdrowotnych. Nie ma niczego takiego jak szybkie odchudzanie. Chyba, że jest to niezdrowe. Natomiast warto stosować się przykładowo diety pudełkowej, która jest wartościowa dla naszego organizmu i przede wszystkim zdrowa. Taka dieta pozwoli wam nie tylko schudnąć, ale zatroszczyć się o wasze zdrowie. Na stronie https://dietly.pl/catering-dietetyczny/nowysacz możecie zapoznać się z ciekawym rankingiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze kosmetyki wystarczą, by odpowiednio zadbać o siebie i o swój wygląd. Dlatego też powstała medycyna estetyczna. Salony takie jak ta https://www.facebook.com/SaskaLados/ w różny sposób pomagają swoim klientom w poprawieniu wyglądu i samopoczucia. To dzięki nim kompleksy znikają, a uśmiech pojawia się na twarzach klientów i klientek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nagle to po diable i taka prawda. Jak będziecie chcieli mega szybko schudnąć to i efekt jojo będzie mega szybko. Lepiej robić wszystko powoli i z głową. Są specjalne fit cateringi jak ten tutaj: link To bardzo duże ułatwienie w diecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
temas
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi odchudzające. Szybko pozbędziesz się zbędnych kilogramów, a efekty będą widoczne praktycznie od razu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
public
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 106

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz na prawdę schudnąć to przede wszystkim zacznij ćwiczyć i to w miarę regularnie. Ale oczywiście należy pamiętać aby prawidłowo wykonywać dane ćwiczenia. Zastanawiałam się ostatnio jak można rozpoznać przetrenowanie organizmu? Czy w ogóle jest takie coś?bo wydaje mi się,że troszkę ostatnio przesadziłam. Szukałam informacji na ten temat i trafiłam na ten artykuł https://mejores-suplementos.es/regeneracion-del-cuerpo-despues-del-entrenamiento-como-descansar-adecuadamente-para-poder-seguir-haciendo-ejercicio/ i teraz już wiem w czym tkwi mój problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celine
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 5
Skąd: Chełm

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup sobie przede wszystkim urządzenie do gotowania na parze, takie jedzenie jest zdecydowanie zdrowsze no i nie zawiera szkodliwych tłuszczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum