Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Muzyka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Latoska
Bywalec

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 12:10 pm    Temat postu: Muzyka Odpowiedz z cytatem

A zajmuje się ktoś z was pisaniem tekstów i nagrywaniem muzyki? Bo muzyka to moja największa pasja i tak bym chciała rozwijać karierę zawodowa w tym kierunku. Tylko potrzebuje trochę jeszcze poduczyć się w tym temacie. Ale teraz to nawet online można zapisać się na szkolenie Chce Zostać. Słyszałam, że sporo osób korzysta i tak mi utkwiło w głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Lip 04, 2020 11:17 pm    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darka
Bywalec

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tworzenia czy nagrywania to zdolności nie mam, ale muzykę uwielbiam. Mam swoje ulubione gatunki, wykonawców, bez niej byłoby bardzo smutno. Nawet na święta dostałam w prezencie gramofon od rodziców, to było moje marzenie. Teraz przez https://www.ceneo.pl/Plyty_winylowe mam zamiar sobie sprawić kilka płyt winylowych. Tutaj to przynajmniej mam świetny wybór, ceny mogę sobie porównać.
Powrót do góry
ursacheba
Bywalec

PostWysłany: Pon Cze 22, 2020 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz czegoś w kierunku muzyki to może jako DJ?Polonijne radio z UK Full.Fm na swoim kanale na FB szukało osób do prowadzenia. może od tego zaczniesz. Pewnie to też byłaby niezła nauka i zabawa. A że nadaja internetowo, to pewnie nie musisz być w ich okolicy Smile
Sprawdź: https://www.facebook.com/PolskieRadioFullFm/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: