Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziecko z ADHD

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iguana
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 8:36 pm    Temat postu: Dziecko z ADHD Odpowiedz z cytatem

Moja córka ma zdiagnozowaną nadpobudliwość psychoruchową, czyli ADHD, przyjmuje leki i chodzi na terapię. Funkcjonuje dobrze, zamierzam wysłać ją nawet na kolonie, oczywiście spakuję jej leki.
Z tego, co zauważyłam Concerta cena w aptekach internetowych jest lepsza i bez problemu można kupić tam leki dostępne na receptę. Wiedzieliście o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilczyca
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 148

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie, że córka mimo ADHD radzi sobie w życiu:) Dobrze , że uczęszcza na terapię. Jeśli chcesz aby dalej robiła postępu warto byłoby podczas wizyty poprosić dodatkowo o test psychologiczny na zaburzenia osobowości, gdyż one często towarzyszą ADHD . Podobno aż 90 % osób z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej ma jeszcze co najmniej jedno współistniejące zaburzenie, także powinnaś się upewnić. Jeśli placówka do której chodzicie takich testów nie przeprowadza, polecam wybrać się do poradni Harmonia. Na stronie https://harmonia.luxmed.pl/oferta/testy-i-orzecznictwo/test-psychologiczny-w-kierunku-zaburzen-osobowosci/ możesz poczytać na czym polega taki test, znajdziesz tu też adresy placówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście postawieni w takiej sytuacji, to najrozsądniej byłoby po prostu zajrzeć do https://psychomedic.online/ i skontaktować się tam z dobrymi specjalistami, którzy Wam pomogą wyjść z takich problemów. Słyszałam, że akurat Klinika PsychoMedic.Online cieszy się bardzo dobrymi opiniami, więc możecie być spokojni o ich pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abbott.jaclyn
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że leki pomagają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lueilwitz.nash
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Hubun

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie jakieś ciekawe książki o tej tematyce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im wcześniej zostanie postawiona diagnoza i im wczęsniej zaczniecie terapię tym lepiej dla dziecka. Ja bardzo polecam https://centrum-terapii.pl/ - Promitis. Sama chodzę z synem do nich na terapię, która naprawdę bardzo dużo nam daje. Poprawa jest zauważalna gołym okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum