Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nauczanie po wakacjach?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Szkoła
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VelmaDinkley
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 12, 2020 8:36 am    Temat postu: Nauczanie po wakacjach? Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

czy po wakacjach ruszy normalna edukacja czy nadal będzie to system zdalny? Ministerstwo uprawia spychologię i jak zwykle umywa ręce zrzucając podejmowanie decyzji na dyrektorów placówek.
Jest połowa miesiąca, a my wciąż właściwie nic nie wiemy. Nasze dzieci też czują się wygłupione.

Czy Wy wiecie coś więcej? Wasze szkoły się określiły? W Warszawie, a przynajmniej w mojej dzielnicy, nie wiadomo nadal nic.

_________________
Do remontów polecam Gruzar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krolczak
Czytający


Dołączył: 28 Sie 2020
Posty: 14

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mówi się o tzw. nauczaniu hybrydowym...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposób nauczania i system dzisiaj trochę się zmienił, ale też wielu rodziców stanęło przed wyborem szkoły i bardzo ważną decyzją. Na pewno prywatne szkoły takie jak Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie dobrze sobie radzą w tej sytuacji i świetnie organizują naukę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2020 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co racja to racja, sytuacja się zmieniła. Wiadomo, że trzeba się dostosować do warunków, które zawsze mogą się zmienić. U mojej córki w szkole jest to dobrze rozwiązane, lekcje odbywają się stacjonarnie. Zainwestowałam też w gps dla dzieci i to naprawdę dobre rozwiązanie. Wiadomo, bezpieczeństwo jest ważne. Jestem dużo spokojniejsza jak wiem, gdzie jest moje dziecko. Tym bardziej, że już sama chodzi i wraca ze szkoły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Pią Maj 14, 2021 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, pewnie nikt tego nie wiem. Pandemia jest szalonym czasem to muszę przyznać. No ale i tak ta nauka zdalna nie wyszła tak źle jak myślałam, przynajmniej w szkole mojej córki. W Te Vizji Wawer nauczyciele staneli na wysokości zadania, nie boje się o żadne egzaminy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3820

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli martwicie się, że Wasze dziecko jest bardzo zdolne, a Was nie będzie stać na jego edukację, to możecie już spokojnie sprawdzać fundację https://efc.edu.pl/ . Funduje ona stypendia i spełnia marzenia o dobrym wykształceniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szama
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 11, 2021 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto z dziećmi coś powtórzyć w wakacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdazielinska
Czytający


Dołączył: 25 Lis 2020
Posty: 14

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku planuje skorzystać z oferty, którą oferuje szkola windsurfingu FunSurf.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1068

PostWysłany: Nie Sie 08, 2021 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nieubłaganie wraca nowy rok szkolny. Przyznam szczerze, że jeśli jeszcze nie posiadacie podręczników dla swoich pociech, to zajrzyjcie do tej księgarni online: https://www.taniaksiazka.pl/informatyka-na-czasie-3-podrecznik-dla-liceum-ogolnoksztalcacego-i-technikum-zakres-podstawowy-dla-absolwentow-szkol-podstawowych-janusz-wierzbicki-p-1545657.html . Znajdziecie tam mnóstwo podręczników w bardzo atrakcyjnych cenach. Moim zdaniem, zakupy z tą księgarnią naprawdę się opłacają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lip 2021
Posty: 104

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szykując wyprawkę szkolną warto zobaczyć tę ofertę tu https://www.gandalf.com.pl/papiernicze-biurowe/wyprawka/
W tym sklepie znajdują się artykuły szkolne tj długopisy, zeszyty, piórniki itp. Jest też okazja na zakupy w cenach promocyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3820

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy wiecie że możecie wziąć ubezpieczenie na wakacje? myślę że jest to bardzo dobry pomysł dla kogoś kto aktualnie planuje jakąś podróż, zajrzyj sobie na stronę https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu,10,pl aby znaleźć więcej informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 800

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli szukacie jakiegoś portalu learningowego to ja od siebie polecam wam zerknąć tutaj odrabiamy.pl historia Mnie udało się tam znaleźć ciekawe zadania wraz z odpowiedziami. Myślę że mogą wam się one przydać. Zajrzyjcie sobie tam, a nie pożałujecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosik
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 01 Lis 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lis 01, 2021 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne podaliście te portale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rycina
Bywalec


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 43
Skąd: z sąsiedniej wioski

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót po wakacjach do szkoły,bywa trudny,dlatego,warto oprócz tradycyjnej wyprawki,książek i pomocy naukowej,warto zakupić jakiś niewielki,ale wesoły gadżet. Może to być kubek,oferowany przez sklep https://pinky-planet.pl/kategoria/kubki
Są one kolorowe,mają śmieszne nadruki kotków,piesków, a nawet lam.Taki kubek umili każdą naukę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Abys
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne są zajęcia dodatkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Szkoła Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum