Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naucz się niemieckiego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Szkoła
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TeddyBear
Czytający


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 17

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 1:28 pm    Temat postu: Naucz się niemieckiego Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Chcę się uczyć niemieckiego, ale nie mam na to czasu. Może masz dobrego korepetytora, który mógłby udzielać mi lekcji online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
WeigelP
Czytający


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 15

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za wspaniały język. Osobiście uważam, że niemiecki jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej dźwięcznych języków. Nie wiem, dlaczego ludzie nie doceniają tego języka. Mówią, że trudno to usłyszeć i tak dalej. Znalezienie korepetytora nie jest teraz trudne. A korepetycje online są jeszcze łatwiejsze. Bo jest kwarantanna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o naukę języków obcych, to słyszałam, że kurs języka niemieckiego w niemczech jest całkiem opłacalny. W końcu, jak już jesteście za granicą, to i tak macie z tym językiem do czynienia na co dzień. Według mnie, to przyspieszy waszą naukę i otworzy was na nowe znajomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamWeb
Czytający


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 16

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego chcesz się uczyć niemieckiego? Jeśli chcesz po prostu nauczyć się innego języka, możesz zacząć robić to samemu. Można oglądać filmy lub czytać książki dla dzieci. Jeśli potrzebujesz języka niemieckiego do komunikacji z ludźmi i to w krótkim czasie, polecam poszukać dobrego korepetytora na BUKI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blanka22
Czytający


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 11

PostWysłany: Sro Paź 20, 2021 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem w podobnej sytuacji. Chciałabym się nauczyć nowego języka ale zupełnie nie mam na to czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatawolska
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 69

PostWysłany: Czw Lut 10, 2022 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z ofertą kursów na https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki/online, gdzie znajdziecie nie tylko kursy językowe online, ale również w wersji stacjonarnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez Fafik dnia Pon Maj 30, 2022 1:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mich
Stały bywalec


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 97

PostWysłany: Pon Lut 21, 2022 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja niemiecki miałam w liceum, ale to, ile pamiętałam, było śmiechu warte. Dlatego zdecydowałam się pójść na kurs niemieckiego, potrzebne mi to było do pracy. Skorzystałam z oferty szkoły językowej Language Pro-Expert w Czechowicach-Dziedzicach. Byłam tam na kursie dla dorosłych, cenowo wyszło korzystnie, do tego naprawdę się wiele nauczyłam. Szczerze mówiąc, musiałam się w zasadzie uczyć od początku, bo moja wiedza była na tak niskim poziomie, ale wyszło super, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o korzystaniu z dofinansowan? Z chęcią dowiem się więcej,ponieważ zalezy mi na tym,by zglosic moją szkołą do programu stypendialnego. Co myślicie na ten https://efc.edu.pl/ ? Z chęcią zapoznam się z waszymi komentarzami,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 790

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie wiecie gdzie moglibyście kupić jakieś podręczniki dla swoich dzieci, to polecam wam w wolnej chwili zerknąć na stronę tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/bardzo-cichy-rozwod-alek-rogozinski Moim zdaniem mają tam na tyle szeroki asortyment, że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 863

PostWysłany: Wto Sie 16, 2022 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty.

firma sprzątająca biura Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Szkoła Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum