Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurs na prawo jazdy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 516

PostWysłany: Sro Lut 10, 2021 11:17 am    Temat postu: Kurs na prawo jazdy Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zapisać się na prawo jazdy to polecam Automobilklub Polski https://www.automobilklubpolski.pl/
Mają atrakcyjne ceny, doświadczonych instruktorów oraz symulator dachowania i płytę poślizgową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 216

PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest fajna opcja ale wydaje mi się, że w tej sprawie najpewniej popytać wśród znajomych i zdecydować się na dobrą, z ich perspektywy, szkołę nauki jazdy. Mi polecono Motostart na Mokotowie i mam szczęście że tam trafiłam bo szybko poszło a nauka nie była stresująca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yoreczek
Stały bywalec


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 73

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie wiem, czy na prawko powinnam iść, ale skoro mnie w domu namawiają, to na pewno się zdecyduję. Tutaj https://prawojazdy-poznan.com.pl/kurs-na-prawo-jazdy-kat-b/ znalazłam już bardzo dobrą szkołę jazdy. Na pewno to będzie dla mnie stresujące, ale zdam to prawko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 485

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, że się zdecydowaliście na to, aby wyrobić sobie prawo jazdy b kraków. Bez tego ani rusz, taka jest prawda. Ja niestety nie mam jeszcze prawka i przyznam się, że troszkę nad tym ubolewa. Ale też jakoś brakuje mi odwagi, nie czuję takiego zapału... No, ale tak czy siak, i tak wyrobię sobie prawko, bo jest ono potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobre szkoły jazdy to polecam Zdaj Prawko z Poznania. Dzięki nim można się łatwo nauczyć jeździć autem, nawet jeśli nigdy wcześniej nie siedziało się za kierownicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 399

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób stresuje się przed egzaminami na prawo jazdy, co jest sporym problem. W trakcie moich przygotowań do testy na prawo jazdy korzystałem z materiałów do nauki oraz rzetelnie opracowanych odpowiedzi na pytania z egzaminów na stronie, którą polecił mi znajomy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur97
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widząc dzisiejsze testy i jak dużo osób nie zdaje egzaminów mógłbym mieć jako doświadczony kierowca problem z zdaniem egzaminu na prawo jazdy... Smile
_________________
Szafki basenowe Pbmsystem.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zelda
Stały bywalec


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 135

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nauka jazdy to moim zdaniem tutaj https://edures.pl/ Instruktorzy naprawdę świetnie przygotowani, a do tego miło nastawieni do kursantów. Już kilkoro moich znajomych robiło tam kursy na prawo jazdy. I każdy z nich zdał egzamin za pierwszym podejściem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rutyna18
Bywalec


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 32

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowskim AUTO-TEST OSK https://szkolajazdy.com/# udało mi się na tyle podszlifować umiejętności w prowadzeniu pojazdu, że zdanie egzaminu nie było żadnym wyzwaniem. Na miejscu udało mi się opanować takie techniki, dzięki którym jestem w stanie zapanować nad pojazdem w najbardziej ekstremalnych warunkach. Teorię i praktykę opanowałam w możliwie najlepszy sposób. No i zdanie prawka nie było żadnym wyzwaniem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kar0l990
Bywalec


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 34

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie jaka jest teraz cena na prawko kat.B?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Sob Maj 28, 2022 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mogę polecić wam https://autodrive.com.pl/ . Jest to bardzo dobra i sprawdzona szkoła jazdy. Ogólnie nauka odbywa się w przyjemnej atmosferze i co ważne instruktorzy mają wspaniałe podejście do kursantów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że prawo jazdy częstochowa to świetny przykład szkoły jazdy która ma odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności jeśli chodzi o przygotowanie swoich kursantów do egzaminów. Ja byłem naprawdę dobrze przygotowany i praktycznie niczego się nie obawiałem. Wiedziałem, że najważniejsza będzie koncentracja i oczywiście wszystko mi się udało!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum