Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aranzacja wnętrz dodatki
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sisi8
Stały bywalec


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 81

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 11:08 am    Temat postu: Aranzacja wnętrz dodatki Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Jestem w trakcie planowania aranżacji salonu, gdzie kupić fajne dodatki ,co możecie mi polecić ? Zastanawiam się nad stylem holenderskim . Wypatrzyłam taki sklep https://room99.pl/ maja tam śliczne dodatki. Kupował ktos z Was u nich ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oslo
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 167

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu domowe dodatki i akcesoria kupuję tylko w https://dajar.pl/ i nie mam potrzeby szukania innych sklepów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hores
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wygląda pomieszczenie w takim stylu? Jakie kolory dominują?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darka
Stały bywalec


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 102

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dużą wagę przywiązuję do takich różnych dodatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze w kącie pomieszczenia wyglądają na przykład kufry wiklinowe . Moim zdaniem każdy, kto chce mieć i modny i ładny dom, powinien o nich pomyśleć. Sama się nad tym waham, ale na razie nie mam miejsca na nic nowego ;( . Wiecie, jak to jest, jak się mieszka w kawalcerce. Każdy cm jest potrzebny na to, żeby był tlen i przestrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozieratka
Bywalec


Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 43
Skąd: Bkini Dolne

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2020 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym dodatkiem,praktycznie do każdego pomieszczenia są różnego rodzaju tkaniny.Tkaniny nadają pomieszczeniu elegancji,a odpowiednio dobrane w obiciach naszych mebli potrafią stworzyć oryginalną i wyjątkową atmosferę.Obecnie każdy z nas może stworzyć mebel nowoczesny,elegancki,który nada naszemu wnętrzu eleganckiego i przytulnego wyglądu.Wystarczy zajrzeć do sklepu z tkaninami obiciowymi http://sklep.kameleon.pro/tkaniny-obiciowe i wybrać interesujący nas wzór,kolor,fakturę.Samodzielnie obijając meble tworzymy je trochę na nowo,a i duma z posiadania takiego mebla jest większa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darka
Stały bywalec


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 102

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja należę do osób, którym aranżacja wnętrz sprawia ogromną przyjemność. Lubię kupować nowe rzeczy, coś zmieniać od czasu do czasu. Zerknijcie sobie na https://centrumdekoracji.com/sklep/ , tam jest sporo takich właśnie ładnych i gustownych dodatków. Polecam zajrzeć w wolnej chwili. Ja lubię nawet małe zmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Ekspert na forum


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 174

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświetlenie robi też bardzo dużo jeżeli chodzi o design pomieszczenia. Ostatnio szukałam jakiś inspiracji w internecie i przy okazji znalazłam bardzo fajny pomysł, mianowicie włączniki światła sterowane Wifi, lub pilotem. Mega fajny, nowoczesny bajer do mieszkania ;P. Możecie go znaleźć na https://gajwer.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyseniaa
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 349

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatki we wnętrzu są ważne, jednak podstawą jest dobry projekt wnętrza. Ja nie miałam pomysłu na nowe mieszkanie dlatego zdecydowałam się na aranżację wnętrz zaproponowaną przez projektanta z biura http://www.inter-your.pl z Łodzi. Dzięki pomysłowości architekta oraz moim wskazówkom udało się stworzyć idealne dla mnie mieszkanie. O niektórych rozwiązaniach nawet nie miałam pojęcia Smile Polecam współprace z projektantami bo naprawdę można ciekawie zaplanować każde mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzając swoje wnętrza to według mnie każdy szczegół jest ważny. Dla mnie istotne jest to, żeby wszystko tworzyło taką całość, pasowało jedno do drugiego. Ostatnio fajny stolik kawowy szklany znalazłam, przydałby mi się taki w jadalni. Jednak w sklepach internetowych to jest często ciekawszy wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim? Na pewno potrzebne będą dodatki, chociaż wszystko w duchu minimalizmu oraz natury. Na stronie https://moremadam.pl/ znajdziesz wiele ciekawych propozycji rzeczy właśnie w takim stylu, które na pewno podbiją Twoje serce i zachwycą swoim wykończeniem i dopasowaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę Wyposażenie domów i mieszkań jest trudne, bo łatwo ich wnętrze nimi przytłoczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 533

PostWysłany: Sob Sie 01, 2020 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jaki sposób macie u siebie wykończoną podłogę? Czy ktoś z was ma wypróbowany produkt listwa Vega P0810 ? Pytam, ponieważ słyszałam, że ta listwa jest naprawdę bardzo mocna i ładnie wygląda. Po za tym dobrze się ją czyści i nie przylega tak do niej kurz. Dlatego wydaje mi się, że warto ją zastosować do wykończenia podłogi. A wy co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to też jestem zdania, że takie tkaniny świetnie sprawdzają się w roli obić, ale też jako materiał do wykonywania własnych elementów dekoracyjnych. Myślę, że bardzo ciekawym materiałem jest dzianina dresowa, która może zostać wykorzystana do wykonania różnych nakryć, czy pościeli przeznaczonych nawet dla dzieci.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble przecież też są bardzo istotnym dodatkiem. nie tylko pełnią one funkcję użyteczną, ale również wizualną. Dlatego warto sobie przejrzeć taki sklep jak https://www.edinos.pl/wnetrza . Gdzie można znaleźć wiele interesujących propozycji mebli do salonu, kuchni, jadalni, pokoi. Do praktycznie każdego wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum