Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak planować zakupy na tydzień?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
motylemjestem
Ekspert na forum


Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 216

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 11:46 am    Temat postu: Jak planować zakupy na tydzień? Odpowiedz z cytatem

Staracie się zrobić jedne, większe zakupy na cały tydzień, czy raczej robicie je na bieżąco?
Zastanawiam się jakie patenty są najbardziej sensowne.
Podobno nieźle sprawdza się korzystanie z gazetek promocyjnych, takich jak np. te od Tesco.
Można zobaczyć, co jest w promocji i pod to ustawić się jakoś z zakupami.
Może doradzicie też coś od siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz jeszcze ogarnąć portal gazetkonosz.pl, gdzie masz gazetki z różnych sklepów, jak właśnie tesco czy kaufland i są one zawsze aktualne. Dzięki temu sobie sprawdzasz co warto kupić, gdzie iść i tak dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baretka
Bywalec


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 53

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spożywkę kupuje w osiedlowym sklepie. Pozostałe w internecie. Nawet ubezpieczyłam swoje zakupy w banku Raiffeisen, bo kiedyś mnie pewien oszust przekręcił na kilka stówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując spożywkę w sklepie osiedlowym na 100% przepłacasz... w takich sklepikach naliczają sobie wysokie marże i tak naprawdę nikt tego nie kontroluje. Sam też tak kupowałem i teraz wiem, że przeglądając gazetki zaoszczędzam nawet kilkaset złotych miesięcznie przy zakupach dla mojej rodziny. Ale wcale nie znaczy, że kupuję w 10 różnych sklepach. Polecam Lewiatan, gazetka jest do pobrania na ich stronie. Mają co tydzień dobre okazje a stale w ofercie produkty swojej marki. Wysoka jakość a ceny sporo niższe. Na stronie nie brakuje też przepisów na dania, porad, masz też oczywiście adresy sklepów, już jest ich ponad 3 tysiące w całej Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdap
Stały bywalec


Dołączył: 07 Lut 2020
Posty: 69

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję zakupy. Robię listę na cały tydzień jeżeli chodzi o produkty spożywcze, które spożywamy na co dzień, i które mogę spokojnie przetrzymywać dobry tydzień, wiedząc że się nie zepsują. W ten sposób zaoszczędzam sporo czasu. Natomiast produkty typu kawa czy herbata kupuję internetowo we wrocławskiej palarni kawy. Co jak co, ale kawa musi mi smakować, a ta od nich jest po prostu przepyszna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hel99
Bywalec


Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 34

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję i od razu kupuję tyle jedzenia ile potrzeba i zamawiam przez internet: https://delidostawa.pl/. Wszystko mam rozpisane i zaplanowane i wisi na lodówce czasem nawet z wydrukowanymi przepisami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniela
Stały bywalec


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 56

PostWysłany: Sob Cze 26, 2021 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze planuję zakupy raz w tygodniu, cieszę się że znowu została otwarta Kraina Dzieci w M1 bo mogę je tam zostawić a sama na spokojnie robię przemyślane zakupy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek.f
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 02 Lis 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu korzystamy z harmonogramu, w którym mamy rozpisane wszystkie posiłki na caly tydzień. Pozwala nam to dużo zaoszczędzić czasu i pieniedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
izraelita100
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 261

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas pandemii przywykłem do zakupów online i nie żałuję. Ostatnio trafiłem na stronę sklepu https://zakupyw24h.pl/187-ryby-i-owoce-morza i od jakiegoś czasu zamawiam krewetki i ryby. Jest to super sprawa bo płace tyle ile w sklepie stacjonarnym i nie mam obawy, że danego produktu nie będzie, co stacjonarnie się zdarzało niejednokrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony polecam Wam robić zakupy w Carrefourze - jeżdżę do nich raz w tygodniu, zazwyczaj w piątki, bo mają wtedy zniżkę z aplikacją -10% na paragon no i stała oferta, ceny niskie jak dawniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mills.rahul
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można robić sobie wcześniej listę zakupów. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony
Stały bywalec


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 57

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to zakupy można robić praktycznie wszędzie. Wszystko zależy od tego o jakich konkretnie zakupach mówimy,. Bo na przykład za pomocą takiego portalu net-pocket możemy zdobywać takie punkty cashback dzięki którym to będziemy wiedzieli w jakich sklepach warto robić zakupy i gdzie takie punkty można wymieniać na gotówkę. Także ja na pewno przyjrzę się tej aplikacji znacznie bliżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jastraka85
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że szykuje się świetna konwersacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yokon
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się właśnie nad tym zastanawiam. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwina44
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 209

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zrobić listę i wszystkie potrzebne produkty zamówić online. Nie trzeba dźwigać ciężkich toreb, a przy okazji można często zaoszczędzić pieniądze. Widziałam, że ten sklep ma taką opcję https://anabru.pl/ . Działają w Warszawie i okolicach. Na pierwsze zakupy dają rabat, a w przyszłości możecie też planować kolejne dostawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum