Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ranking ośrodków terapii
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stella93
Stały bywalec


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 126

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 8:55 am    Temat postu: Ranking ośrodków terapii Odpowiedz z cytatem

Ranking ośrodków terapii to specjalna strona zaprojektowana i dla placówek medycznych zajmujących się leczeniem uzależnień, ale i dla osób prowadzących taki punkt. Można łatwo znaleźć pomoc, jak i dać się poznać klientowi. Ranking opiera się na wyszukiwaniu mapą oraz opinią, jakie mogą dać ośrodkowi prawdziwi klienci. Myślę, że warto tę stronę wykorzystać do promowania siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 660

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku uzależnień ciekawym rozwiązaniem może okazać się kava kava . Działa odprężająco, relaksuje i nie uzależnia. Tutaj https://kavasklep.com/kava_kava można sobie poczytać na jej temat. Pozytywnie działa na osoby, które są zestresowane, a to zazwyczaj stres jest przyczyną uzależnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie ośrodków, to co uważacie o Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu ? Według mnie, dla kogoś kto ma problem z alkoholem lub innymi używkami, takie miejsca mogą być jedynym rozwiązanie i ostatnią szansą na uratowanie życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aluzjona
Czytający


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zajęło sporo czasu aż sama dojrzałam do tej myśli że już dość, straciłam prace, omalże nie straciłam rodziny. Postanowiłam pojechać na odwyk, znalazłam ośrodek Wiosenna e. Zgłosiłam się bo wiedziałam że sama sobie nie poradzę. Na szczęście rodzina wtedy zaczęła mnie bardzo wspierać, nie wiem co by się stało jakbym nie pojechała na leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Latoska
Bywalec


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o Ośrodku terapii uzależnień Nefo? Bo czytałam, że lecza nie tylko alkoholizm ale też uzależnienie od internetu, hazardu, leków czy nawet zakupów. Zastanawiam się czy zgłosić się do nich o pomoc bo mój chłopak zażywa jakieś tabletki i nie wiem jak mu pomóc. A może mieliście podobną sytuację i coś wy podpowiecie bo boje się, że nie dam rady go wspierać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 4:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, że pracoholizm to też nałóg jak każdy inny? zobaczcie na http://terapie-uzaleznien.pl/a/ukom,czym-jest-pracoholizm . Znajomy ma taki problem, pracować potrafi po 24 godziny na dobę i długo długo nie zauważał problemu. Zasłaniał się kredytami, coraz większymi potrzebami. Ale pieniędzy nie miał kiedy wydawać bo wiecznie był w pracy, nawet w niedzielę. Dopiero po czasie udało się go przekonać że ma problem i podjął terapie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre centrum terapii jest potrzebne szczególnie wtedy, gdy dziecko w rodzinie ma zaburzenia ze spektrum autyzmu, na przykład zespół Aspergera. Przy odpowiedniej terapii takie dziecko jest dużo lepiej przygotowane do samodzielnego życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałam, że jest taki ranking. Kiedy szwagier miał problem z piciem po prostu zgłosił się do ośrodka https://uzaleznienia-terapia.pl/terapia-poglebiona/ . Choć minęło już kilka lat jak nie pije, to nadal jeździ tam na spotkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że ja mam już narzeczonego dość. Chcę mu pomóc, bo widzę, że się męczy z uzależnieniem narkotykowym, ale on mnie tak naprawdę męczy i nie chce się leczyć. Pokazałam mu nawet Ośrodek terapii Forest , jedyny w tak pięknym położeniu. On też umożliwia nocleg bliskim osobom. Mogłabym go odwiedzać. Nie wiem. Jeśli się nie zdecyduje, ja go chyba zostawię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Ekspert na forum


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 174

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że bardzo dobrym miejscem na terapie jest PsychoMedic w Łodzi. Mają tam doświadczonych psychologów i psychiatrów, którzy wiedzą jak pomagać ludziom z ich problemami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gogolas
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 187

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porady psychologiczne to specjalność od https://psychoterapiacotam.pl Zarówno pomogą tu osobom dorosłym jak i dzieciom. Myślę, że w trudnych sytuacjach udałabym się do psychologa po pomoc. Zawsze ktoś kto spojrzy z dystansem na waszą sytuacje może świetnie się sprawdzić przy rozwiązaniu problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mama32
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duff231 napisał:
Ja słyszałam, że bardzo dobrym miejscem na terapie jest PsychoMedic w Łodzi. Mają tam doświadczonych psychologów i psychiatrów, którzy wiedzą jak pomagać ludziom z ich problemami.

Ludzie nieważne jaki ośrodek, ważne żeby dać sobie pomóc. Ja polecam Forest, ale myślę, że najważniejsza jest chęć do zmiany! Życie w uzależnieniu rujnuje nas i nasze rodziny. Skorzystajcie z Rankingu https://osrodkiterapii.pl/ i wybierzcie ośrodek. Dajcie sobie pomóc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaudyna90
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mama32 napisał:
duff231 napisał:
Ja słyszałam, że bardzo dobrym miejscem na terapie jest PsychoMedic w Łodzi. Mają tam doświadczonych psychologów i psychiatrów, którzy wiedzą jak pomagać ludziom z ich problemami.

Ludzie nieważne jaki ośrodek, ważne żeby dać sobie pomóc. Ja polecam Forest, ale myślę, że najważniejsza jest chęć do zmiany! Życie w uzależnieniu rujnuje nas i nasze rodziny. Skorzystajcie z Rankingu https://osrodkiterapii.pl/ i wybierzcie ośrodek. Dajcie sobie pomóc!


sprawdziłam i rzeczywiście najbardziej polecają ośrodek forest od leczenia alkoholizmu, poczytam i dam znać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja12345
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 9:17 am    Temat postu: leczenie narkomanii Odpowiedz z cytatem

Przez dłuższy czas miałem problem z używkami. Znalazłem pomoc w ośrodku Wiosenna, niedaleko Krakowa. Polecam wszystkim, którzy mają problem z narkotykami, ja nie biorę już od 5 lat i nie mam zamiaru już do tego wracać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 595

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że nikt się specjalnie nie chwali, że zakończył terapię uzależnień https://www.osrodek-aurora.pl/leczenie-alkoholizmu/ bo i nie ma się czym chwalić. Choć z drugiej strony pokonać własne słabości, to powinien być powód do chwały Smile Nie każdy to niestety zrozumie, dlatego najlepiej czytać opinie o poszczególnych ośrodkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum