Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przegląd szafy ze stylistką
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hannak
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 154

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 7:36 am    Temat postu: przegląd szafy ze stylistką Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie, czy warto zdecydować się na przegląd szafy ze stylistką Kraków , czy lepiej nie ryzykować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eustacha
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Lis 2021
Posty: 6
Skąd: Kanada

PostWysłany: Pią Lis 05, 2021 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kogoś stać na stylistkę i dodatkowo na zakupy z nią to czemu nie?
Osobiście jednak,samodzielnie robię zakupy,kierując się poradami i wsparciem przyjaciółek oraz wskazówkami umieszczanym na blogach modowych. Staram się też kupować ubrania markowe,które łatwo jest dopasować do każdej figury.
Na stronie
cerklewicz.pl można kupić ubrania modne,stylowe,eleganckie i bardzo wygodne. Są to płaszcza,bluzki,sukienki,spodnie dostępne w wielu kolorach,krojach i rozmiarach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vega
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że pomysł wydaje mi się bardzo fajny. Zawsze jednak dodatkowo warto postawić na ubrania od projektantów outlet https://quickoutlet.pl/28-odziez-damska-outlet . Znajdziemy tutaj bowiem masę ciekawych propozycji, w świetnych cenach i jestem pewna, że także i panowie znajdą coś ciekawego dla sienie, a do wyboru mamy takie marki jak: tomasucci, tommy hilfiger i wiele innych:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze bym z miłą chęcią do tego zestawienia dołożyła sukienkę trapezową https://bialcon.pl/odziez/sukienki/sukienki-trapezowe gdyż wiem z doświadczenia, że są one fantastyczne. Muszę przyznać, że jak najbardziej właśnie takie sukienki zdecydowanie najbardziej mi się podobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hel99
Bywalec


Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 34

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie skorzystałabym z takiej usługi ze stylistką, która doradziłaby mi co nosić a czego nie. Jak dobierać ubrania, jak je łączyć, na co wydawać pieniądze itp. Na razie mam od tego koleżanki i swój gust, ale myślę że możnaby lepiej Wink ubrania kupuję sama, mam kilka sklepów którym ufam Wink np sukienki sylwestrowe/imprezowe z Butiku Alice https://butikalice.pl/ bo tam nigdy nie przepłaciłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę warto jest jeszcze wspomnieć, że polski producent płaszczy damskich jest bardzo dobrym wyborem i jeśli chodzi o moje wybory to ja również na takie rzeczy stawiam. Tym bardziej, że do tej pory brakowało mi jeszcze ładnego i zarazem eleganckiego płaszcza w mojej garderobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Pon Sty 03, 2022 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł! Moja żona na pewno byłaby chętna na takie przeglądanie szafy ze stylistką właśnie. Tylko znając ją na pewno wcześniej kupiłaby dużo ubrań, na pewno takie bluzki damskie https://yups.pl/pol_m_Odziez_Bluzki-178.html bo to jej styl jest Smile A stylistka pomogłaby jej dopasowywać właśnie resztę stylizacji do bluzki wybranej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lharvey
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 10, 2022 4:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na pewno warto! To super sprawa. Sama nie za bardzo potrafię dobierać ubrania i chętnie skorzystałabym z pomocy stylistki <3!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tacka
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 22 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne damskie ciuchy znajdziecie na https://cinamoon.pl/ - duży wybór sukienek, bluzek i spódnic, wysoka jakość materiałów, a przy tym wiele różnych wzorów i kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa alternatywa. Coś czuję, że ja mam za mało modnych opcji, żebyśmy miały w czym wybierać i w ogóle. Bo widzisz, u mnie to nawet sukienka maxi plus size nie zawitała, tylko jakieś proste bluzki i tak dalej. Stąd ogólnie wydaje mi się, że warto o tym pomyśleć pod tym kątem. Co wy na to? Może jak zrobię porządne zakupy, to wtedy poproszę o radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie ja zazwyczaj samodzielnie wybieram to jaką odzież kupuję i jestem zdania, że jest to coś niezwykle ważnego. Muszę przyznać, że właśnie butik odzież damska jest dla mnie niezwykle istotny i w takich kwestiach staram się jak najwięcej również wiedzieć o tym jaki kolejny ciuch sobie kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Celinia
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli robicie wirtualny przegląd garderoby, to polecam zajrzeć tutaj https://www.loudery.pl/kobiety-odziez - ogromny wybór ubrań dla kobiet, ale przede wszystkim genialne sukienki damskie. Może stylistka coś doradzi fajnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jodełka
Stały bywalec


Dołączył: 04 Sty 2022
Posty: 105

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcecie kupić mega ciuszki to polecam https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ . Jakie oni mają tam kiecki. Same zobaczcie. Pewnie wam się coś spodoba i to bez żadej stylistyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pagac.ottis
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie warto. Najważniejsze by tobie podobało się to jak wyglądasz. Takie gonienie za modą jest bez sensu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cocacola
Czytający


Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 10

PostWysłany: Pią Maj 12, 2023 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdy byś chciała swoją garderobę urozmaicić o piękne szpilki, to ciekawe modele mają w Manufaktura Obuwia. Fajnie bo wszystkie modele szyją ręcznie, z wysokogatunkowej skóry. Buty na lata, po za tym warto mieć przynajmniej jedną parę, na takie super specjalne wyjścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum