Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

miód gryczany

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowa.nowosc
Bywalec


Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 50

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2023 6:54 pm    Temat postu: miód gryczany Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz miód gryczany? Polecam ten ze sklepu 7mk. Mają pyszne i różne miody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 816

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2023 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie ja dopiero uczę się tak naprawdę na temat miodu. Poznaję różne rodzaje i różne właściwości, wiem, że mają pozytywny wpływ na organizm i warto zwrócić na to uwagę. Zamierzam spróbować też takich produktów jak np. pyłek czy pierzga, nie tylko sam miód. Wszystkie te produkty (i inne) można znaleźć w https://miodymorawskich.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orlo.brakus
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Kwi 2023
Posty: 4
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miód podobno ma działanie antybakteryjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 866

PostWysłany: Pon Lip 03, 2023 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://kaszubskabarc.pl/ znajdziecie ofertę sklepu internetowego z miodem naturalnym, miodem rzepakowym, lipowym, wielokwiatowym i wiele więcej. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 550

PostWysłany: Sob Lip 29, 2023 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie, że na miód spadziowy cena - Świat Miodów jest bardzo korzystna??? Ja jestem mile zaskoczona, bo gdzieniegdzie to ceny są mega wysokie, a u nich w sam raz. Powiedziałabym, że na miarę każdego portfela - także zdecydowanie super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schwarz_stern
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Lip 2023
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lip 29, 2023 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia, gdzie można kupić taki miód.
_________________
Jest taka chwila, w której, zdani sami na siebie, ludzie przestają żyć, a starają się zaledwie przeżyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 526

PostWysłany: Pon Sty 01, 2024 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele miodów... Ja znalazłam teraz tutaj https://miod-dobry.pl/Miod-Spadziowy-Iglasty-Polski/16 - propozycje na miody spadziowe, rzepakowe, mniszkowe, akacjowe i inne. Zaskakujące jest właśnie to, jaki mają obszerny wybór. Każdy jest w stanie znaleźć coś pysznego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elenaa
Stały bywalec


Dołączył: 19 Cze 2022
Posty: 117

PostWysłany: Pon Lut 12, 2024 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim domu zawsze musi być miodek, wszyscy lubimy i na kanapki czy dodawać też do herbaty. Ale smakowe też chętnie kupujemy, nie tylko gryczany czy lipowy. Na pewno na https://tasti.pl/ można zamawiać takie naturalne z różnymi dodatkami, znacie już ten sklep? Jeśli nie to warto odwiedzić, przy okazji zamówić inne produkty spożywcze, zdecydowanie z górnej półki jeśli chodzi o jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum