Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Soczewki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milan12
Bywalec


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 34

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 6:53 am    Temat postu: Soczewki Odpowiedz z cytatem

A ktoś z Was może nosi soczewki miesięczne i mógłby mi napisać jak Wam się je nosi i czy nie podrażniają oczu? Bardzo zależy mi na w miare szybkiej odpowiedzi ponieważ bardzo poważnie rozważam ich zakup dla swojej żony i chcialbym mieć większą pewność co do ich jakości przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Jak na razie rozważam kupno tych https://www.twojesoczewki.com/soczewki-kontaktowe-miesieczne/69-528061-soczewki-air-optix-aqua-6-soczewek.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Wto Maj 05, 2020 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi soczewki bardzo podrażniały oczy. W obecnej chwili myślę, że była to gra nie warta świeczki. Rok temu znalazłam świetna klinikę w Trójmieście https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku i lekarze zdecydowali się wykonać mi laserowa korektę wzroku. Uważam, że to jedna z lepszych rzeczy jakie mogły mi się przytrafić w życiu. Nareszcie z ulgą pożegnałam czerwone przekrwione oczy przez soczewki, a mój wzrok nigdy nie był lepszy. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 533

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto sobie przemyśleć zakup soczewek, ponieważ ułatwiają one w wielu wypadkach życie. Na stronie https://soczewki24.pl/2-soczewki-kontaktowe z tego co zauważyłam mają atrakcyjne ceny i spory wybór w soczewkach. Także możesz sobie przejrzeć je i sprawdzić poszczególne oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, nie moge nosic soczewek,a okulary mi przeszkadzaja. Zalezy mi na tym,aby zainwestowac w laserowa korekcje wzroku. https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie Czy ktos z was mial kiedy staka korekcje i moze cos powiedziec na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak pomyśleć o laserowej korekcji wzroku? Nie trzeba się będzie męczyć z soczewkami czy okularami. Ja miałam laserową korekcję wzroku we Wrocławiu u dr Urama. Wszystko poszło wzorcowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julamazurek
Bywalec


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 22

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od niedawna noszę okulary, mam właśnie astygmatyzm. Czytałam trochę o tym zabiegu laserowym, trochę się go obawiam... zwłaszcza że dużo ludzi mówi o zaawansowanych skutkach ubocznych, typu częściowa utrata wzroku. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemek43
Stały bywalec


Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 85

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję soczewki od kilku miesięcy i jestem z tego bardzo zadowolona. Zamawiam je przez internet tutaj https://eyewear24.net/product-pol-18116-Soczewki-Kontaktowe-Acuvue-Oasys-for-Astigmatism-6-szt.html .Soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS FOR ASTIGMATISM with HYDRACLEAR PLUS są przeznaczone do noszenia w trybie dziennym oraz przedłużonym w celu korekcji wad wzroku krótkowzroczności i nadwzroczności z astygmatyzmem.
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ganaska
Stały bywalec


Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 113

PostWysłany: Pon Cze 21, 2021 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie wybór soczewek jest bardzo dużo, ja wczoraj przeglądałam różne rodzaje soczewek bo wiadomo wszystko zalezy od wady wzroku. Sama sastanawiam się jakiej firmy soczewki kupić, czy mają być tygodniowe miesięczne, no nie łatwa decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli soczewki trzeba nosić a pojawiają się podrażnienia to na stronie DBAM O OCZY można sprawdzić jak sobie radzić z taką sytuacją. Jak z pomocą dobrych kropli zadbać o odpowiednie nawilżenie wzroku, poradzić sobie z alergią, przemęczeniem. Sam z racji pracy również nie mogłem nosić okularów, początki z soczewkami były średnie. Chwilę zeszło zanim wybrałem odpowiednie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enty
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 58

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto dłuższy czas nosi okulary i potem zmienia na soczewki to bardzo sobie chwali taką zmianę. Mimo, że zakładania trzeba się nauczyć jak i tego jak się obchodzić z soczewkami. Teraz to szybko i wygodnie można soczewki online zamawiać. Na przykład na stronie AleSoczewki jest bardzo różnorodny wybór i dobre ceny przy tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adelle.walsh
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 2:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie noszę, no ale podobno jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że warto wybrać się do jakiegoś dobrego specjalisty, który odpowiednio dobierze nam soczewki. Wiem że tego typu usługi są możliwe w tym ośrodku korekcji wzroku https://okw.com.pl/ jeżeli jesteście w tym zainteresowani, to koniecznie sobie do nich zerknijcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darmo
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Gru 25, 2021 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wolę jednak okulary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 660

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2022 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o tym, aby pozbyć się problemu i przede wszystkim odzyskać wzrok. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://blikpol.pl/ . Macie tam bowiem namiar na klinikę, która oferuje laserową korekcję wzroku. Przemyślcie koniecznie tego typu rozwiązanie. Uważam, że warto przede wszystkim postawić na profesjonalne zabiegi, które przyniosą ulgę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milk
Bywalec


Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 27

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2022 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam soczewki, ale trochę inne, bo to ortosoczewki. Korzystam z nich od ponad roku, obecnie mam już drugą parę. Ortosoczewki zakłada się do snu i zdejmuje rano, bez nich widzi się później bez problemu przez cały dzień. Ja swoje wyrabiałam wyłącznie w salonie optycznym Ostrość Wzroku w Piotrkowie Trybunalskim. Oni mają bardzo dobre ceny, doskonale się zajmują tym, co robią, posiadają korzystne ceny, no i ich produkty świetnie działają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum