Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ból kręgosłupa - co poradzić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koyot123
Nowy klikacz na forum

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 8:17 am    Temat postu: ból kręgosłupa - co poradzić? Odpowiedz z cytatem

witajcie, zmagam się od pewnego czasu z bólem kręgosłupa i nie wiem co na niego poradzić. Jestem kierowcą, praca w trybie siedzącym. Ból jest nie do zniesienia - biorę tabletki, smaruję różnymi maściami, ale wszystko pomaga na chwilę i zaraz powraca
nie ma mowy o zmianie pracy

Sylwia

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 5:08 pm    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JaninskaAnna
Nowy klikacz na forum

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź do lekarza, albo zmień pracę. Mam ten sam problem i po 2h jazdy mój kręgosłup w lędzwiowym wysiada serio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo powiedzieć - zmień pracę. Całe życie człowiek pracuje jako kierowca i nagle ma się przekwalifikować. Trudna sprawa. Chyba łatwiej jest zachować profilaktykę w życiu i nie dopuszczać do pewnych chorób, tak jak w przypadku schorzeń kręgosłupa. Czytałam tu https://www.zdrowykregoslup.pl/kategoria/profilaktyka/ o profilaktyce zdrowego kręgosłupa. To w sumie nie tak wiele, zobaczcie sami.
Powrót do góry
Beata17
Bywalec

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest iść na rehabilitację. Ja mam problem z kręgosłupem ,mam dyskopatię i to w dwóch miejscach ,zawsze jak mam mocniejsze dolegliwości to idę do Kriosonik. Tam mają świetnych lekarzy i rehabilitantów, zawsze dobiorą mi odpowiedni zestaw ćwiczeń i zabiegów. Mam potem co najmniej 8 miesięcy spokój. Więc warto spróbować.
Powrót do góry
staszekk
Ekspert na forum

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam dyskopatię. Jak czytam w sieci, zobacz tutaj to choroba najczęściej występująca, bardzo bolesna. I nie ma na co czekać, jak pojawia się ból trzeba się natychmiast wybrać do lekarza. Im dłużej zwlekamy tym gorzej potem przechodzi.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 5:08 pm    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niko32
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami może się wydać, że boli kręgosłup, a tak naprawdę może być to coś innego, u mnie przyczyna leżała w jamie brzusznej, a przed badaniem USG jamy brzusznej byłem przekonany, że to ból kręgosłupa… jeśli potrzebujecie wykonać jakiekolwiek badanie USG to polecić mogę przychodnię Multimed https://multimed.pl/ to doskonali lekarze, funkcjonalnie wyposażone gabinety oraz przemiłe pielęgniarki Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: