Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tort gdzie zamówić w Katowicach?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 2:33 pm    Temat postu: Tort gdzie zamówić w Katowicach? Odpowiedz z cytatem

Na przyszły tydzień potrzebuję sporego tortu dla koleżanki z pracy na 30-tke. Zamówię jeszcze gdzieś w Katowicach? wiem że późno pytam ale nie zamawiałem nigdy tortu a chce dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1142

PostWysłany: Sro Sty 01, 2020 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 5 dni wcześniej w Torty Jak Marzenie wystarczy zamawiać to myślę, że jeszcze jak teraz zamówisz to dadzą radę zrobić. A najlepsze na Śląsku mają torty, masz 9 smaków do wyboru i sporo wzorów. Online jak teraz szybko zamówisz to myślę, że problemu nie będzie żeby się wyrobili. Cenowo też całkiem ok te torty wychodzą, 5% taniej jest jak zamawiasz w sieci jeszcze, trzeba tam wpisać kod (podają na stronie jaki). Jak mogę doradzić to smak chrupek albo kajmakowy, oba są z moją ulubioną białą czekoladą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komina
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 174

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem miejsce, do którego z pewnością warto zerknąć jeśli o torty chodzi to strona https://e-torty.pl/ . Mają oni w ofercie wiele różnych tortów na wiele różnych okazji. Zamówiony tort zostanie dostarczony w dowolne miejsce na terenie kraju. Sama korzystałam więc śmiało mogę polecić ich wypieki. Jeśli chcesz zrobić komuś niespodziankę to możesz wysłać od nich zarówno słodki poczęstunek jak i bukiet kwiatów. Warto sobie zerknąć na stronę w wolnym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1152

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to jest całkiem sporo różnych cukierni i muszę dodać, że fajnie jak torty dostawa funkcjonuje cały czas. Właśnie dlatego ja bardzo chętnie te wypieki zamawiam i nie muszę nic wcześniej wybierać i się nigdzie fatygować. W takiej sytuacji pozostaje mi nic innego jak zachęcić każdego do zamawiania pysznych tortów jak i innych ciast.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaska
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 137

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby natomiast były Wam potrzebne różnego rodzaju toppery na tort, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Happenings.pl. Znajdziecie tam duży wybór takich i innych dekoracji na urodziny i nie tylko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1152

PostWysłany: Sob Sty 07, 2023 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie same torty oczywiście są pyszne i ja również jestem zdania, że na pewno fajnie jest wiedzieć jak sprawdza się sernik bananowy. W każdym razie ja sama nawet o nim niedawno czytałam w https://love-your-life.pl/fit-sernik-bananowy/ więc oczywiście zachęcam każdego aby zapoznał się z tym materiałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bachman
Ekspert na forum


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 215

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2023 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach można znaleźć wiele miejsc, gdzie zamówicie tort na specjalną okazję. Warto poszukać w internecie, aby znaleźć najlepsze oferty. Jeśli jednak chcecie sami stworzyć taki tort, to przypadkiem natknąłem się na ten sklep internetowy: https://mf3d.com.pl/ który specjalizuje się w akcesoriach do tworzenia i dekoracji tortów. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum