Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Lekkie, orzeźwiające perfumy na lato

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
wilczyca
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 148

PostWysÅ‚any: Wto Maj 18, 2021 1:26 pm    Temat postu: Lekkie, orzeźwiajÄ…ce perfumy na lato Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, o ile uwielbiam dość intensywne perfumy tak gdy robi się cieplej staram się jednak wybierać delikatniejsze zapachy i dlatego rozglądam się właśnie za czymś odpowiednim na lato. Zaciekawił mnie zamieszczony na stronce https://perfumy.pl/product-pol-205-Bruno-Banani-Woman-woda-toaletowa-60-ml.html opis kompozycji Bruno Banani Woman , wszystko wskazuje na to, iż z buteleczki wydobywa się orzeźwiająca fuzja owocowo-kwiatowych aromatów, takich typowo wakacyjnych, świeżych. Ciekawa jestem natomiast jak z trwałością tych perfum, miałyście może okazję się przekonać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3761

PostWysÅ‚any: Sro Cze 02, 2021 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie numerem jeden właśnie na wiosnę i lato jest Day'Light Full od https://www.phlov.com/ . Zarówno eliksiry użyte w kompozycji jak i wszystkie inne surowce niezbędne do ich wytworzenia są w pełni wegańskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysÅ‚any: Czw Wrz 02, 2021 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo informacji na temat perfum znajdziecie tutaj - http://perfumiko.pl/ Poczytajcie sobie. Dowiecie się jak np. sprawdzać oryginalność perfum czy czym się kierować w doborze perfum dla siebie. Dużo przydatnych treści wrzucają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nataliaaa
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 08 Wrz 2021
Posty: 6

PostWysÅ‚any: Sro Wrz 08, 2021 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam raczej na tanie perfumy, bo szkoda mi wydawać na nie mnóstwo pieniędzy Wink coś z tej półki http://cosmabell.pl/Perfumy-meskie-jakie-wybrac-i-gdzie-je-kupic/ czyli max 100 zł
_________________
love it.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonecznypatrol
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 201

PostWysÅ‚any: Czw Wrz 09, 2021 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się dobrze mgiełki z VS sprawdzają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysÅ‚any: PiÄ… Lis 19, 2021 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ostatnio perdumy Armaf Le Parfait Pour Femme z Aleperfumerii zamówiłam i bardzo mi się podobają. Mają delikatną cytrusową notę, do tego wyczuwalna jest konwalia i jaśmin. Lubię takie połączenia owocowo-kwiatowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwina44
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 209

PostWysÅ‚any: Czw Lis 17, 2022 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma chyba jakiś swój ulubiony zapach. Ale moim zdaniem nie ma zapachów uniwersalnych i warto je testować zanim zdecydujemy się na pełnowymiarowy flakon. Są perfumerie jak Alepachniesz, gdzie dostępne są odlewki wód perfumowanych różnych znanych i cenionych marek. Takie odlewki nie kosztują dużo i umożliwiają przetestowanie wielu zapachów i wybór tego najlepszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sydnee03
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Lip 2023
Posty: 1
SkÄ…d: Warszawa

PostWysÅ‚any: Wto Lip 04, 2023 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposób ubierania się doskonale oddaje cechy charakteru i upodobania poszczególnych osób. Jedne kobiety wolą luźny i sportowy styl, inne doskonale czują się w niewyróżniającym się casualu, jeszcze inne chcą podkreślić swoją kobiecość poprzez wyjątkowo seksowne i eleganckie stylizacje. Tak samo jest z perfumami.
_________________
Najlepsze perfumy damskie na prezent! Sprawdź, czym kierować się przy wyborze idealnego zapachu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 863

PostWysÅ‚any: Czw Lip 13, 2023 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was perfumy są dobrym pomysłem na prezent?

pompa hydrauliczna sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi87
Stały bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 94

PostWysÅ‚any: Wto Paź 10, 2023 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię zmieniać perfumy w zależności od pory roku. Mam wrażenie, że zupełnie inaczej czuję zapachy latem a inaczej zimą. Jeśli szukasz ciekawych perfum to na https://www.perfumeria.pl/collections/perfumy znajdziesz na pewno, mają tu ogromny wybór zarówno w niższej jak i wyższej półki cenowej. I same oryginały oczywiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysÅ‚any: Czw Paź 19, 2023 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku może warto sięgnąć po jakieś perfumy z nutami cytrusowymi - te z pewnością działają orzeźwiająco i pobudzająco, a nie mają ciężkich czy słodkich aromatów. Tylko warto sprawdzić jakieś próbki, a potem co najwyżej zamówić z sieci. Tak jak wspomnieliście, jest wiele sklepów gdzie można dostać perfumy damskie i męskie. Przykładową ofertę zobaczycie tutaj https://tagomago.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum