Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze włosy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 6:04 pm    Temat postu: Nasze włosy Odpowiedz z cytatem

Ja wiem jedno, jak poważnie wypadają włosy i różne domowe sposoby nie pomagają to trzeba zgłosić się do odpowiedniego lekarza. Grunt to znaleźć przyczyny wypadania włosów i zastosować odpowiednie leczenie zanim będzie za późno. Od siebie mogę wam polecić piotrturkowski.pl - mam nadzieję, że to rozwiąże wasze problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z wlasnego doswiadczenia moge Ci polecic ta klinike http://przeszczepywlosow.com/ innowacyjne zabiegi, w pelni bezpieczne i skuteczne. warto umowic sie na konsultacje, zapoznac sie z procedura zabiegu, dowiedziec co i jak wygląda, wszystko doglebnie wytlumacza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bez znaczenia jest też odpowiedni szampon. Warto postawić na coś naturalnego, a bardzo dobrym rozwiązaniem jest ten szampon - https://www.orientana.pl/product/ajurwedyjski-szampon-wlosow-neem-zielona-herbata/. Polecam każdemu kto chce odbudować swoje włosy i właściwie o nie zadbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niko32
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 120

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i moje koleżanki korzystamy z zabiegów keratynowych przeprowadzanych z udziałem keratyny Amazon Keratin. Dzięki nim mamy piękne i proste włosy. Wygładzanie włosów keratyną jest doskonałą alternatywą dla prostownicy, dlatego też po zabiegu możecie wyrzucić swoją prostownice i cieszyć się PROSTYMI I LŚNIĄCYMI WŁOSAMI Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku słabych , wypadających włosów może warto po prostu zdecydować się na perukę którą można nabyć w https://perukakrakow.pl/ ? W ten sposób też można całkowicie odmienić swój wizerunek i to bez żadnych inwazyjnych zabiegów stylistycznych na naszych włosach, które dodatkowo by je osłabiły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niko32
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 12:49 pm    Temat postu: keratyna Odpowiedz z cytatem

jestem fryzjerką od kilku lat i niedawno wprowadziłam do salonu zabieg keratynowy Amazon Keratin - mam na stanie keratynę jabłkową, czekoladową i winogronową Smile Winogronowa trzymuje się aż do 6 miesięcy - gwarantuje całkowite wyprostowanie włosów, czekoladowa to efekt do 3msc, zaś jabłkowa sprawdza się przy potrzebie wyeliminowania puszenia się włosów. Klientki są bardzo zadowolone z efektu, ponadto keratyna jest prosta w użyciu i wydajna!
Polecam także kosmetyki polecane do stosowania po i przed zabiegiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
temas
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nasze włosy są w złym stanie, zawsze można zdecydować się na przeszczep włosów. Dzięki temu zabiegowi zyskamy sporą ilość włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dusia
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Wrz 2019
Posty: 6
Skąd: Miłocin

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczyn wypadania włosów może być naprawdę wiele choćby stres. Moja znajoma straciła bardzo dużo włosów kiedy okazało się,że jej córeczka jest chora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dommii
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 6
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadanie włosów zależy także od pory roku. Mnie np bardziej wypadają włosy jesienią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że może pomóc zmiana szamponów i odżywek na te naturalne. Kosmetyki pozbawione parabenów i środków myjących, są delikatniejsze i wysuszają tak włosów i skóry głowy. Ja przestawiłam się na nie kilka miesięcy temu i różnica jest bardzo duża. Nawet farbę kupuję naturalną w sklepie zielarskim https://www.izielnik.pl/naturalne-farby-do-wlosow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaatii
Czytający


Dołączył: 01 Wrz 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z marcyską, ja kupiłam szampon z lawendą i zieloną herbatą od Bielendy z serii Botanic Spa rituals i jestem bardzo zadowolona. Uważam, że to jeden z lepszych szamponów drogeryjnych o niemal w pełni naturalnym składzie. Świetnie sie sprawdza przy włosach farbowanych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zloteserce
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
ja osobiście gorąco polecam stosowanie naturalnych szamponów, odżywek i suplementów jak biotyna. Wczesniej nie zwracałam aż takiej uwagi i kupowałam produkty znanych marek. Teraz wiem, że większość z nich ma w sobie tyle chemii, że niestety niszczy nasze włosy. Dodatkowo po większości efekt był tylko krótkotrwały, a po dłuższym czasie włosy stawały się tak "niesworne", że nie mogłam ich ułożyć. Jeżeli macie z tym problem polecam ten artykuł https://www.biotebal.pl/pielegnacja-wlosow/prawidlowa-stylizacja-wlosow
pozdrawiam Razz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitaq
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 8

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 11:51 am    Temat postu: peruki Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mogę ponarzekać na moje włosy, bo są takie nieciekawe i wypadają. Sprawdzałam już, jakie są Szampony do włosów na Ceneo.pl , ale nie wiem. Co Wam pomogło na taki problem? Wiem, że muszę też zdecydowanie sprawdzić tarczycę, ale czy coś jeszcze? Do pięknych włosów to im naprawdę dużo, dużo brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitaq
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 8

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 8:28 pm    Temat postu: włosy Odpowiedz z cytatem

dobrze Koziolwk mowi , najlepiej iść tam gdzie się na tym znają. Ja jak miałam problem z wypadaniem włosów trafiłam na klinike włosa SecondHair https://secondhair.pl gdzie po kilku zabiegach mój problem z łysieniem znikł na zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum