Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z ubytkami włosów - hairagain.com.pl

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czadrys
Czytający


Dołączył: 26 Lut 2023
Posty: 13

PostWysłany: Nie Lut 25, 2024 11:20 am    Temat postu: problem z ubytkami włosów - hairagain.com.pl Odpowiedz z cytatem

Szukam pomocy w temacie ubytków włosów. Czy ktoś z Was robił zakupy lub współpracował z nimi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bachman
Ekspert na forum


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 210

PostWysłany: Nie Mar 03, 2024 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mają bardzo dobre i skuteczne kosmetyki do pielęgnacji włósów a takze peruk i systemów włosów. Moja koleżanka od lat stosuje i mega sobie chwali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czadrys
Czytający


Dołączył: 26 Lut 2023
Posty: 13

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bachman napisał:
mają bardzo dobre i skuteczne kosmetyki do pielęgnacji włósów a takze peruk i systemów włosów. Moja koleżanka od lat stosuje i mega sobie chwali

a ma jakiś swój sprawdzony model ? rozumiem ze też ma problem z włosami ?? napsiz coś więcej, bo lepiej korzystać z sprawdzonych kosmetyków niz dopeiro testować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cocacola
Czytający


Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 10

PostWysłany: Pon Mar 18, 2024 8:34 pm    Temat postu: Re: problem z ubytkami włosów - hairagain.com.pl Odpowiedz z cytatem

czadrys napisał:
Szukam pomocy w temacie ubytków włosów. Czy ktoś z Was robił zakupy lub współpracował z nimi ?

je żlei chdozi o łysienie, to wiem ze bardzo fajnie sprawdzaja się toppery, rzuć okiem na ten model https://www.hairagain.com.pl/sklep/product/just-chocolate-mix na żywo świetnie wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bachman
Ekspert na forum


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 210

PostWysłany: Pon Mar 18, 2024 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czadrys napisał:
bachman napisał:
mają bardzo dobre i skuteczne kosmetyki do pielęgnacji włósów a takze peruk i systemów włosów. Moja koleżanka od lat stosuje i mega sobie chwali

a ma jakiś swój sprawdzony model ? rozumiem ze też ma problem z włosami ?? napsiz coś więcej, bo lepiej korzystać z sprawdzonych kosmetyków niz dopeiro testować.

jak system włosów, to tam na stronie masz fajne zestawy startowe a przy okazji mozesz sobie sporo poczytać o tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Sro Mar 20, 2024 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale na wypadanie włosów może mieć też wpływ palenie papierosów - https://perfecthairclinic.pl/blog/palenie-papierosow-a-wypadanie-wlosow/ . Według licznych badań naukowych istnieje związek między paleniem papierosów a wypadaniem włosów. Nikotyna i inne toksyczne substancje obecne w dymie papierosowym mogą uszkadzać struktury włosa i wpływać na cykl wzrostu włosów, co skutkuje zwiększonym wypadaniem włosów u palaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bachman
Ekspert na forum


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 210

PostWysłany: Sob Mar 23, 2024 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no papiero w ogóle źle działaja na organizm, na wielu płaszczyznach, ale o wypadających włosach też słyszałam. Moja znajoma pali jak smok i lecą jej włosy, ale przypuszczam że to dodatkowo wina jakiś braku witamin + fajki i efekt podwójny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cocacola
Czytający


Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 10

PostWysłany: Nie Mar 24, 2024 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bachman napisał:
no papiero w ogóle źle działaja na organizm, na wielu płaszczyznach, ale o wypadających włosach też słyszałam. Moja znajoma pali jak smok i lecą jej włosy, ale przypuszczam że to dodatkowo wina jakiś braku witamin + fajki i efekt podwójny

przy poważnych problemach zdrowotnych, takie używki jak papierosy cyz inne sprawy na pewno nie pomagają, a wręcz pogłębiają problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czadrys
Czytający


Dołączył: 26 Lut 2023
Posty: 13

PostWysłany: Nie Mar 24, 2024 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli o mnie chdozi, to jestem nie paląca Smile z drugiej strony przyznam Ci rację, żądne używki nie pomagają w ogóle, a co dopiero przy problemach zdrowotnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwinabed
Czytający


Dołączył: 20 Lis 2022
Posty: 16

PostWysłany: Nie Mar 24, 2024 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj jest fajna opcja pakietu startowego https://www.hairagain.com.pl/sklep/pakiet-startowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum