Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

edukacja
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3825

PostWysłany: Pon Lis 28, 2022 12:52 am    Temat postu: edukacja Odpowiedz z cytatem

Witam, uważam, że edukacja dzieci i "zarażanie" różnymi pasjami są bardzo istotne w ich rozwoju. Ostatnio dyrektor naszego przedszkola zamówił świetny występ muzyczny dla dzieci https://kulturka-poznan.pl/teatr-muzyczny-dla-dzieci-w-poznaniu/ , podczas którego miały one okazje dowiedzieć się mnóstwo nowych rzeczy. Korzystaliście już może z ich oferty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 802

PostWysłany: Czw Gru 01, 2022 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że miałem spore problemy z fizyką i matematyką. Pojęcie takie jak wartość bezwzględna to była dla mnie czarna materia. Na szczęście dzięki stronie internetowej odrabiamy.pl, udało mi się znaleźć fantastyczne treści, które bardzo mi pomogły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 634

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebne jest wam przygotowanie do matury z chemii online, to myślę, że na stronie chemmaster.pl można znaleźć wiele ciekawych informacji w tym zakresie. Polecam wam tam zerknąć, a na pewno nie będziecie rozczarowani. Jest tam sporo przydatnych treści które Przydadzą się każdemu przyszłoroczne u maturzyście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3825

PostWysłany: Nie Sty 01, 2023 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie może tą fundację, której program skierowany jest do uczniów i nauczycieli pochodzących z małych miejscowości położonych na terenie całego kraju https://lca.pl/edukacja/legnica,news,86902,Jakie_programy_edukacyjne_znajdziecie_w_ofercie_Fundacji_EFC_.html Jednym z najważniejszych projektów organizacji jest Program Stypendialny Horyzonty. Poczytajcie o tym w powyższym artykule
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 677

PostWysłany: Wto Sty 03, 2023 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrzy nauczyciele potrafią przekazywać wiedzę w taki sposób, że uczniowie nie tylko szybko i chętnie się uczą, ale również rozwijają swoje pasje, które owocują w przyszłości. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://mamanawypasie.pl/2022/11/dobry-nauczyciel.html i poczytajcie. Takie informacje mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne i praktyczne. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Być może i wam uda się zostać najlepszym nauczycielem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sob Sty 07, 2023 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie wszystko się rozwija i ja mam wrażenie, że u każdego to wygląda inaczej. Jednak ja tu czytam https://itwiz.pl/firma-netskope-otworzyla-centrum-danych-w-warszawie/ firma borowiecki jakie ma nowinki i co zmienia. Moim zdaniem to jest coś, co sprawia naprawdę nam sporo można ogarnąć, a z takich wpisów można się tylko uczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefko4
Bywalec


Dołączył: 14 Lis 2022
Posty: 44

PostWysłany: Sro Sty 25, 2023 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Granty edukacyjne są jednym ze sposobów wspierania rozwoju uczniów, nauczycieli i całych placówek. Literatura artykułu pt.:"Jak uzyskać granty edukacyjne z Fundacji EFC?" https://szkolnictwo.pl/index.php?co=wiadomosc&id=269 przybliży wam możliwości ich zdobycia, a także ukaże wiele realizowanych projektów przez, zaangażowaną we wsparcie polskiej edukacji, Fundację EFC. Gorąco zachęcam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamont.wuckert
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 26, 2023 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was wybrał prywatną szkołę dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kimberly.zulauf
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 27 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 27, 2023 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem fanką edukacji alternatywnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3825

PostWysłany: Nie Sty 29, 2023 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam fundację, która pomaga zebrać środki na edukację. Dzięki niej nawet dzieci i młodzież, które mają ciężkie warunki na co dzień, mają możliwość ukończenia szkoły. Więcej informacji na temat fundacji EFC znajdziecie tutaj: https://doba.pl/wroclaw/artykul/fundacja-efc-wspieramy-dzieci-i-mlodziez-w-edukacji-/37619/17/noa123 Dobrze, że istnieją takie miejsca w których realnie można liczyć na bezinteresowną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szkolna
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 120

PostWysłany: Czw Paź 19, 2023 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edukacja jest bardzo ważna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melissa49
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 20, 2023 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybierać szkoły z ruchu "budzących się szkół"! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamarka
Bywalec


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 45

PostWysłany: Pią Paź 20, 2023 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej szkół czy uczelni oferuje u siebie naukę w formie zdalnej. Nie ma co się oszukiwać, ale to jest naprawdę świetna sprawa no i przede wszystkim mega wygodna. Znajoma robi teraz podyplomówkę na ISP https://www.podyplomowka.edu.pl/wymagane-dokumenty i jest zadowolona, bo może łączyć studia z pracą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
maurice73
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 26, 2023 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zadbać o edukację naszych dzieci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3825

PostWysłany: Czw Paź 26, 2023 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniane memory, zwane również drewniakami, są małymi ptakami z rodziny drewniakowatych, występującymi na terenie Europy. Są to ptaki o charakterystycznym wyglądzie i zachowaniu, które sprawiają, że są rozpoznawalne i popularne wśród miłośników przyrody. Drewniaki są małymi, kolorowymi ptakami o długości około 14-17 centymetrów. Posiadają charakterystyczne, intensywne ubarwienie, z przewagą barw szarości, białego brzucha oraz intensywnych odcieni pomarańczowego, niebieskiego i czarnego, szczególnie u samców. https://smartmemories.pl/sklep/zabawki-edukacyjno-rozwojowe/drewniana-gra-memory-ptaki-europy-z-kartami-edukacyjnymi-kopia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum