Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakładanie firmy na terenie Niemiec - gewerbe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mixon
Stały bywalec


Dołączył: 17 Paź 2022
Posty: 69

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 3:57 am    Temat postu: Zakładanie firmy na terenie Niemiec - gewerbe Odpowiedz z cytatem

Własna Gewerbe to nie taki duży koszt jaki mógłby się nam wydawać. Ceny oscylują w okolicach 35-50 euro za założenie działalności, a dodatkowo https://carebiuro.de może nam prowadzić całą księgowość jak i inne sprawy papierkowe. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, ja w sumie sama szukam pracy, ale jak dla mnie to jednak kluczowe będzie coś takiego jak kupno auta w leasing i to jest naprawdę trudne. W ogóle nie wiem na przykład jak rozliczyć leasing samochodu osobowego w firmie , bo to jest trudne. Dajcie namiary, co wiecie na ten temat i jak to ma działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1135

PostWysłany: Sob Lut 18, 2023 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nad takimi sprawami ja jeszcze póki co się jakoś nie zastanawiałam. Jednak korzystając z okazji chcę wam polecić bardzo dobry artykuł https://di.com.pl/bezpieczenstwo-pracownikow-w-firmie-podstawowe-informacje-68499 gdzie bardzo dobrze właśnie opisano bezpieczeństwo pracowników w firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum