Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre testy ciążowe?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lynette
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 158
Skąd: Kraina Trufli:)

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 7:37 pm    Temat postu: Dobre testy ciążowe? Odpowiedz z cytatem

Dobre testy ciążowe - macie jakieś sprawdzone, czy takie najtańsze tak samo dają wyniki jak te drogie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chętnie się dowiem co polecacie. Niestety obawiam się, że jestem w ciąży... a chcąc nie chcąc, nie mogę pozwolić sobie na kolejne dziecko. Na stronie https://9tygodni.pl/tabletki-poronne/ czytałam o tabletkach poronnych. Podobno można je bez żadnego problemu zamówić online. Wiecie coś więcej na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilczyca
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 146

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Testy-nawet te niedrogie, które są do kupienia w aptekach są raczej wiarygodne, niemniej jednak nie ma nic bardziej pewnego niż wizyta u ginekologa. Ponadto już w pierwszych tygodniach ciąży pojawiają się specyficzne jej objawy, o których możecie poczytać w poradniku zamieszczonym na stronie https://mamadha.pl/5--tydzien-ciazy---objawy--rozwoj-plodu--usg . Należą do nich nie tylko brak najbliższej miesiączki ale również nietypowe upodobania dietetyczne, nudności oraz nadwrażliwość a nawet bóle piersi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi87
Stały bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 94

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz większość testów ciążowych się nie myli, nie ma sensu sugerować się ceną na pewno. Ważne aby testu nie robić za wcześnie, wtedy rzeczywiście może wyjść jeszcze negatywny. Ja długo się starałam o dziecko i jak już się udało to 5 różnych testów wyszło pozytywnych . Martwiłam się o maluszka dlatego już po 10 tygodniu zdecydowałam się na nieinwazyjny prenatalny test nifty, po kilku dniach miałam już wyniki i reszta ciąży minęła mi o wiele spokojniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mitsubella
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Lip 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lip 16, 2022 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O testach ciążowych wszystko przeczytasz tu: http://www.kobietawpigulce.pl/wszystko-co-chcialabys-wiedziec-o-testach-ciazowych/

polecam fajny i treściwy blog dla kobiet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hassie.mcclure
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 26, 2022 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym testem jest udanie się do ginekologa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum