Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Paznokcie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Prawo i porady prawne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 371

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 9:55 am    Temat postu: Paznokcie Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wykonać piękne paznokcie Wieliczka w salonie kosmetycznym. Jaki możecie mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2022 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to wybrać sprawdzony salon stylizacji paznokci. W Warszawie jest salon https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-francuski/ gdzie mają szeroki zakres usług. Wykonasz u nich między innymi manicure francuski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowak22
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 201

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia tego, czego konkretnie dla siebie szukacie. Jeśli myślicie o założeniu hybryd, to na rynku jest wiele różnych serii, które mogłyby Was zaciekawić. Myślę, że warto się zorientować, co najbardziej do Was trafia. Na stronie https://beautiona.pl/pol_m_Manicure_Hybrydy-650.html opisane są różne hybrydy. Jeśli macie na ten temat jakieś przemyślenia, to z chęcią o nich poczytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pią Paź 14, 2022 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to teraz walczę z łamliwością paznokci. Jestem właśnie na etapie stosowania odżywki Diament od Eveline już drugi dzień. Liczę na rewelacyjny efekt. Myślę, że się nie zawiodę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olgierd1
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 230

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2023 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jeśli chcecie się zajmować robieniem paznokci nawet dla koleżanek, to przecież będą do tego niezbędne odpowiednie zestawy. Ja czytałem na stronie https://www.modanapiekno.pl/2023/03/czy-warto-siegac-po-lakier-hybrydowy.html sporo na temat lakierów hybrydowych i zastanawiam się, czy są one warte uwagi. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nmosciski
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 27 Kwi 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolicie paznokcie żelowe czy hybrydowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Prawo i porady prawne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum