Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

segregacja śmieci - kosze
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loka
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 11:57 am    Temat postu: segregacja śmieci - kosze Odpowiedz z cytatem

jakie kosze najlpeij sprawdzają się jeśli chce się segregować śmieci w domu
od razu mówię nie chodzi mi o jakieś kosmicznie wielkie kontenery bo mam małą kuchnię. liczy się też estetyka bo będa stały "na wierzchu" nie w szafce - tylko tak mam możliwosć.
macie jakieś rozwiązania?

_________________
Zobacz, co trzeba koniecznie sprawdzić przed zakupem wózka widłowego:' https://www.zielonanews.pl/parametry-i-wymiary-wozka-widlowego-jakie-najlepsze-39336/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sewila
Stały bywalec


Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 64

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo praktyczne są takie kosze, bo potem nie trzeba w śmieciach grzebać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tobiasz99
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 03, 2019 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to nawet nie ma sensu kupować takich koszy bo śmieciarze wszystko mieszają i wrzucają za jednym razem do śmieciarki. Także brak sensu z taką segregacją śmieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolna
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie mam takie i dają radę.

żródło: https://www.swiatworkow.pl/produkt/kosz-do-segregacji-szkla-sort-bin-28l-zielony-20/

Choć zastanawiałam się też nad takimi do szafek. Bo ich plusem jest zdecydowanie oszczędność miejsca.

Sortiboxy też są ok. Tylko strasznie ciężko dobrać do nich odpowiedni worek bo są dosyć szerokie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 595

PostWysłany: Sob Cze 20, 2020 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Segregacja śmieci ma sens. Jeśli każdy by to robił, nasza planeta byłaby zdrowsza. Jeśli chodzi o ofertę pojemników na odpady czy pojemników do segregacji odpadów, to chyba jest tutaj https://ekofabryka.com.pl/asortyment/pojemniki-kosze-do-segregacji-odpadow-smietniki/ największa z możliwych ofert. Sklep typowo specjalistyczny z dobrymi cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qwerty
Czytający


Dołączył: 12 Lut 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że szczególnie w firmach jest dużo odpadów takich jak zużyte sprzęty elektroniczne i inne śmieci, których niełatwo się pozbyć. Myślę, że warto skorzystać z pomocy firm, które oferują odbiór elektrośmieci, niszczenie dokumentów czy nawet wywóz mebli. Ciekawą ofertę ma ta firma z Poznania: https://esbud.pl/. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej i zapoznać z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tobiasz99 napisał:
U mnie to nawet nie ma sensu kupować takich koszy bo śmieciarze wszystko mieszają i wrzucają za jednym razem do śmieciarki. Także brak sensu z taką segregacją śmieci.


Sens segregacji jest był i będzie. Poczytaj trochę https://esbud.pl/7-problemow-ekologicznych-z-jakimi-zmaga-sie-wspolczesny-swiat/ . A śmieciarze niczego nie mieszają. Nowoczesne śmieciarki są wielokomorowe i każdy rodzaj śmieci ląduje w innej przegrodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii odpadów doskonale sprawdzają się kontenery samowyładowcze Tippo. Pozwalają zaoszczędzić czas i dzięki nim segregacja nie będzie stanowiła żadnego problemu. Można je znaleźć w sklepie https://skladuj24.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oslo
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 167

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesujecie się segregowaniem śmieci, to polecam wam ekoman Odbierają ode mnie śmieci i jestem zadowolona. Są bardzo pomocni i wygodni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hieca
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Sty 2021
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne te kosze na śmieci i w dobrej cenie, chyba się skusze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yoreczek
Stały bywalec


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 73

PostWysłany: Sob Lut 20, 2021 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A żebyście wiedzieli, że ja też musze sobie coś kupić właśnie do domu, żeby wszystko odpowiednio segregować. Nie będzie to łatwe, ale na pewno będę próbowała. Tutaj pojemniki na odpady https://www.eco24.pl/ mam, więc wiecie, problem się rozwiąże. Pewnie mi troszkę czasu zajmie wybieranie, ale czuję, że trzeba. W końcu ekologia jest ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez quyburn dnia Czw Lut 03, 2022 10:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest aby wybrać dobre i trwałe worki na śmieci które przede wszystkim pozwolą Ci na zachowanie i segregowanie wszystkich elementów. To dzięki nim masz szansę i okazję do tego, aby jak najlepiej utrzymywać wszystko w ryzach. Dzięki nim śmieci nie będą wypadać czy przeciekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Nie Sty 16, 2022 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli ktoś z was jeszcze nie wiem w jaki sposób powinniście pozbywać się starych dysków twardych, to możecie takie informacje znaleźć na stronie https://esbud.pl/etykiety-ekologiczne-ekoznaki-ktore-warto-znac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mich
Stały bywalec


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 97

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet w biedro ostatnio były kosze tego typu. U nas wszystkie kosze stoją w garażu, w domu mamy mniejsze kosze, akurat schowane pod szafką. Obecnie już wszystko odpowiednio segregujemy, ale wcześniej mieliśmy całe zbiorowisko opadów, w większości złomu, z którym nic od lat nie robiliśmy. W końcu kilka miesięcy temu oddaliśmy to wszystko do Skupu Złomu i Metali Kolorowych Andrzej Burczy w Gliwicach. Ich oferta jest szeroka, ceny mają korzystne, są rzetelni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum