Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wymiana okien na plastikowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaszana
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Sie 2022
Posty: 364

PostWysłany: Sob Gru 24, 2022 2:59 pm    Temat postu: wymiana okien na plastikowe Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://oknarado.pl/okna-pvc/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brice.lang
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 5
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się nad tym zastanawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kallie49
Czytający


Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Strzelce Opolskie

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaję mi się, że moje okna nie mają właściwej izolacji akustycznej! Mam wrażenie, że słyszę wszystko, co się dzieje w około mojego mieszkania, co znacząco mi przeszkadza. Czy to znaczy, że powinienem wymienić u siebie stolarkę okienną?
_________________
okna i drzwi Strzelce Opolskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graszja
Czytający


Dołączył: 07 Mar 2023
Posty: 14

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takiej wymianie okien na pewno świetnie doradzi Ci tego typu firma - https://futuraplast.com.pl/ Smile Najlepiej udać się do profesjonalistów z taką sprawą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2023 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma https://www.drutex.pl/ oferuje rolety i okna w absolutnie niskich cenach. To co zwróciło moją uwagę to dowolność konfiguracji komponentów. Jest to bardzo przydatna opcja i moim zdaniem warto mieć coś takiego w zanadrzu, bo jest mnóstwo osób, które chce skonfigurować wszystko pod siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Czw Sty 25, 2024 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym przypadku świetnym rozwiązaniem okazały się okna od firmy Atos z Lublina. Polecam bo mamy je już kilka lat i dalej sprawdzają się idealnie.
_________________
Domy szkieletowe Trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi87
Stały bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 94

PostWysłany: Sro Mar 20, 2024 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to są okna od dobrego producenta to spokojnie można wybierać te dachowe, ja bym wcale się nie zastanawiała nawet. Drewniane są sporo droższe i nie każdego może być na nie stać. Ważne aby okna były szczelne, dobrze wygłuszały pomieszczenia i były też energooszczędne, takie jak te dachowe https://dakea.pl/produkty/okna-dachowe-energooszczedne-pl/ . One posłużą na długie lata wtedy i każdy będzie z nich zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum