Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tatuaże - co sądzicie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
taami
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 184

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 9:34 am    Temat postu: tatuaże - co sądzicie ? Odpowiedz z cytatem

Hej hej Smile moi drodzy co sądzicie na temat tatuaży ? Planuje sobie zrobić jeden niewielki na łopatce, ale mam już 35 lat i zastanawiam się czy to nie za późno na takie eksperymenty Smile ? Może przy okazji podzielicie się namiarami na sprawdzone studio tatuażu w Warszawie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maagiera
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 135

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coś Ty to przynajmniej jest dojrzała decyzja Smile lepiej tak niż robić mając 18 lat i potem żałować bo motyw był wybierany pod wpływem emocji itd Smile także jestem za Smile ja sama mam kilka Smile a jeśli chodzi o Warszawę to Jah Love Tattoo polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 219

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja polecam jah love tattoo i Michała, do które chodze Smile ale w zespole pracuje wiele osób, w sumie to każda z nich specjalizuje się w czymś innym. Ty już wiesz co konkretnie chcesz zrobić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taami
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 184

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co coś mi tam chodzi po głowie ale wiem na pewno, że to ma być kolorowy tatuaż Smile a jeśli chodzi o konkretny motyw to też trochę liczę na kreatywność osoby, która będzie go robić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 219

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co to z tego co wiem to kolorowe tatuaże robi Kinga i Aneta ( zobacz sobie na ich profilu na facebooku). i zadzwoń, powiedz co i jak i na pewno zapiszą Cię do odpowiedniej osoby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jowita12
Stały bywalec


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 61

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeśli masz takie marzenie to nigdy nie jest za późno. Warto jednak mieć świadomość, że zrobienie sobie tatuażu wymaga odpowiedniej pielęgnacji i higieny, aby rana odpowiednio się wygoiła. Niestety często zdarza się stan zapalny na skórze , ale dzięki stosowaniu octeniseptu wszystko szybko i dobrze się wygoi, a wy w pełni będziecie mogli cieszyć się swoim dziełem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barttis
Bywalec


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 25

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa, może kiedyś zdobędę się na odwagę i zrobię sobie choć jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużej mierze sama mam problem z tatuażami, dlatego jeśli już o tym mowa, to może poradzicie mi, jak to widzicie i czego sobie ogólnie nie mówimy? Bo jak wiecie, mogę odwiedzić każdy salon tatuażu skytattoo , bo jest ich kilka i wybrać sobie coś odpowiedniego. Pytanie jednak, czy warto to robić. Jak Wam się wydaje? Jakie macie w tej kwestii opcje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum