Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hala stalowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wolka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Kwi 2022
Posty: 195

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 9:46 am    Temat postu: Hala stalowa Odpowiedz z cytatem

Decyzja o tym, że musimy mieć hale stalowe była szybka i dobrze, że udało nam się trafić na tak solidną firmę jak bts-development. Co do cen u nich, to według mnie są przystępne, a lokalizacja najlepsza (zachodnia Polska).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicole19
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Gru 2022
Posty: 6
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym również zapytać, czy ktoś z Was korzystał z tej oferty - https://www.zre.com.pl/pl/oferta/konstrukcje-maszynowe/uslugi-zabezpieczenia-antykorozyjne/ dotyczy ona malowania konstrukcji stalowych. Wybór farby nie kończy fazy przygotowania. Musimy zadbać o odpowiednią jakość podłoża. Dachowe konstrukcje stalowe lub jakiekolwiek inne wcześniej użytkowane, często wymagają wcześniejszego oczyszczenia ze starych powłok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Borga.pl to ekspert w dziedzinie stawiania hal magazynowych o powierzchni od 100 do 700m^2 https://www.borga.pl/hale-stalowe/hale-standardowe-quickeasy-od-100-do-700-m2/ . Ich projekty są doskonale zaprojektowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, a ich zespół jest bardzo profesjonalny i pomocny. Jeśli potrzebujesz solidnej i funkcjonalnej hali magazynowej, to Borga.pl jest najlepszym wyborem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qlang
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 01 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 01, 2023 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje budowa hali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bradford03
Czytający


Dołączył: 30 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konstrukcje stalowe kojarzą nam się z wielkimi stalowymi budowlami, takimi jak kultowa wieża Eiffla w Paryżu. Choć są faktycznie najbardziej spektakularne, to warto nadmienić, że stal ze względu na swoje właściwości nadaje się na konstrukcje innego rodzaju.
_________________
Wykonanie konstrukcji stalowych Gliwice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 533

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje was magazynowanie, to może czas pomyśleć o wynajmie? Z tego co wiem na terenie Warszawy świetnie działa firma EJKO http://ejko.com.pl/ , także warto byłoby do nich się zgłosić. Oni nawet oferują przepakowanie, etykietowanie i inne działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lore
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 02 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2023 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest ogromne przedsięwzięcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Pon Paź 02, 2023 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wynająć odpowiednią halę namiotową, to myślę, że https://www.ekodynamic.com.pl/dane-kontaktowe/ ma na tym polu całkiem spore doświadczenie. Warto się z nimi skontaktować, a myślę, że nie będziesz zawiedziony ich ofertą. Daj znać, co na ich temat uważasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Sro Lut 28, 2024 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem artykuł o nowoczesnych rozwiązaniach w budowie hal przemysłowych https://panoramakutna.pl/nowoczesne-rozwiazania-w-budowie-hal-przemyslowych/ i muszę przyznać, że był to dla mnie fascynujący materiał. Artykuł przedstawił różne innowacyjne metody konstrukcyjne i technologiczne, które mogą zrewolucjonizować sposób, w jaki budowane są hale przemysłowe. Dzięki tej lekturze, mam teraz szerszy wgląd w nowoczesne podejścia do budownictwa i planowania przestrzennego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum