Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Agencja reklamowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lowi
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 321

PostWysłany: Czw Lis 02, 2023 1:09 pm    Temat postu: Agencja reklamowa Odpowiedz z cytatem

Czy któryś z was miał okazję skorzystać z usług agencji marketingu internetowego https://www.lartweb.pl/ ? Chciałbym poznać Wasze opinie i doświadczenia z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Kwi 2022
Posty: 200

PostWysłany: Sob Lis 11, 2023 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współpracuje z tą agencją od rok i jestem zadowolony z efektów. Reklama jest skuteczna i moja firma zyskała dzięki niej dużo nowych klientów. Poza marketingiem na formach mam wykpiony co miesiąc marketing szeptany Facebook i jest to świetny pakiet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korsa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 155

PostWysłany: Pon Lis 13, 2023 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencji reklamowych jest akurat sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 531

PostWysłany: Pon Gru 04, 2023 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w obszarze marketingu polecam sprawdzić firmę, z którą mam bardzo dobre doświadczenia. Mają swoje biuro w Szczecinie, ale oferują usługi z zakresu marketingu internetowego na terenie całego kraju. Zajrzyj na https://virtualpeople.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 429

PostWysłany: Sro Gru 13, 2023 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie interesujący artykuł na temat reklama zewnętrzna . Reklama to podstawa rozwoju w wielu branżach, warto o nią odpowiednio zadbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delta
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 339

PostWysłany: Wto Sty 23, 2024 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No agencji reklamowych jest dużo, ale trzeba też trafić na dobrą i na taką co się zna, aby były zyski, a nie straty. Miałem współpracę z wieloma agencjami i również polecam LartWeb - firma rzetelna i wywiązująca się z umowy. Reklamy są tworzone pod potrzeby firmy klienta i docierają do dużego grona odbiorców, co daje rezultaty widoczne w biznesie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Stały bywalec


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 136

PostWysłany: Pią Mar 08, 2024 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiele z działań marketingowych załatwiłem przez https://market.tbms.pl/ - polecam. Są rzetelni, terminowi, elastyczni. Można się dogadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum