Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

okna solidne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaszana
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Sie 2022
Posty: 364

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 1:12 pm    Temat postu: okna solidne Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://oknarado.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnpaul.herman
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 22 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie klamki do okien wybrać? To również ma duże znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1137

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2022 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz stolarki okiennej na lata to tutaj https://okna-internorm.pl/poradnik/stolarka-okienna-na-lata-jak-wybrac-najlepsze-okna-z-pcv masz ofertę od producenta który na rynku już wiele lat jest i mają wielu zadowolonych klientów na swoim koncie. Zapoznaj się z ofertą jeszcze dziś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 281

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawialiście się może nad wyborem okien panoramicznych w swoim domu? Jeżeli tak, ale nie wiecie na co zwrócić tutaj uwagę to mogę podrzucić bardzo dobry artykuł https://www.internorm.com/pl-pl/blog/przeglad-wpisow/artykuly/okna-panoramiczne-i-ich-najwazniejsze-zalety gdzie również będziecie mogli poznać ich najważniejsze zalety. Mam nadzieję, ze również swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie oczywiście się podzielicie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adonis.mertz
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 07 Paź 2022
Posty: 4
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednikami - wybór właściwych okien jest bardzo ważny. Mi bardzo zależało na oknach dźwiękoszczelnych. Cena takiego produktu jest dosyć wysoka, ale moim zdaniem warto. Trafiłam także na ciekawy artykuł https://www.dako.eu/pl/blog/wyciszenie-okien z którego można się dowiedzieć w jaki sposób je wyciszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 865

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas aranżacji mojego mieszkania wymieniałem okna oraz osłony okienne, dlatego zdecydowałem się zamówic shuttersy Kraków . Moim zdaniem oferują bardzo wysoką jakość w naprawdę rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 634

PostWysłany: Sob Sty 14, 2023 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że ostatnio zastanawiałam się jak przebiega montaż okien dachowych na co zwrócić uwagę. Szukałam jakiś przydatnych informacji i znajomy doradził mi, żebym w wolnej chwili zainteresowała się artykułem na stronie tego portalu roofliteplus.pl. Nie ukrywam, że można się stamtąd dowiedzieć wielu przydatnych rzeczy, więc polecam i wam tam zerknąć, jeżeli jesteście zainteresowani taką tematyką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kallie49
Czytający


Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Strzelce Opolskie

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wymiana stolarki okiennej to kosztowna inwestycja? Jak myślicie, ile może kosztować taka usługa? Zastanawiam się nad tym, czy nie wymienić okien w swoim mieszkaniu. Jakie okna są teraz polecane?
_________________
okna i drzwi Strzelce Opolskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graszja
Czytający


Dołączył: 07 Mar 2023
Posty: 14

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o okna, to chyba najbezpieczniej jest się zwrócić z tematem do firmy, która zajmuje się tym na co dzień. Mega profesjonalne podejście do klienta ma ta firma - https://futuraplast.com.pl/ bez problemu doradzi Ci w temacie okien, a także je zamontuje więc mega wygodna opcja. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sam02
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też muszę wymienić okna w mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 208

PostWysłany: Wto Sie 29, 2023 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie na myśli solidne okna, to warto wybrać te wykonane z PVC. My po kilkuletnim mieszkaniu w domu musieliśmy zmienić już wysłużone okna na nowe i wybór padł na wykonane z PVC. Z racji, że interesowały nas od początku okna PVC Częstochowa, to szukaliśmy ich w lokalnych salonach w mieście i po przejrzeniu kilku z nich, wybraliśmy okna od producenta https://fenestraczest.pl/produkty/okna-pcv z usługą montażu. PVC to trwały materiał, estetyczny i jeżeli zależy wam na izolacji termicznej, to warto w nie zainwestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qwe
Stały bywalec


Dołączył: 13 Lip 2023
Posty: 81

PostWysłany: Czw Sie 31, 2023 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym rozwiązaniem są okna drewniano aluminiowe warszawa. Połączenie drewniano aluminiowe cieszy się ogromną popularnością. Aluminiowe wykończenie:
-nadaje budynkowi lekkości;
-jest uniwersalne i pasuje do różnorodnych typów designu;
-prezentuje się elegancko i stylowo.
Brzmi świetnie, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2023 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aluminiowe to może Aluhaus? Najważniejsze tak naprawdę są ich parametry. Okno musi być ciepłe. No można też dodać roletę, bo to też w pewien sposób wpływa na to. Ale i tak musimy dobierać okna pod względem parametru Uw. Tak mnie trochę uczulali w salonie Sampre i to ma po prostu sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 802

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2023 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stoję przed wyborem odpowiednich okien oraz drzwi i muszę wam przyznać, że chyba najbardziej trafiła do mojego gustu oferta firmy https://www.drutex.pl/ . Posiadają naprawdę spory wachlarz ofertowy związany z tego typu produktami. Przy okazji można się u nich zaopatrzyć w żaluzje czy też systemy tarasowe. Jak dla mnie bomba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hpadberg
Czytający


Dołączył: 27 Wrz 2023
Posty: 11
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2023 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o oknach z zamkiem w klamce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum